Wolontariat

Profil - image
Praktyki Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Badania i rozwój,
Nr referencyjny: 1

Nazwa firmy

Instytut Rozwoju Sportu i Edukacji

Instytut Rozwoju Sportu i Edukacji (IRSIE) działa od 2011 roku, koncentrując się przede wszystkim na kulturze fizycznej, sporcie, rekreacji, turystyce, edukacji, kulturze, dziedzictwie kulturowym.

Misją Fundacji Instytut Rozwoju Sportu i Edukacji jest wychowanie i edukacja poprzez sport i kulturę. Jest ona realizowana poprzez promowanie aktywności fizycznej, dialogu międzykulturowego, upowszechniania wiedzy na temat kulturowego dziedzictwa materialnego i niematerialnego

IRSiE realizuje projekty w ramach programów międzynarodowych np. Erasmus +, Horyzont 2020 Cosme, Europa dla Obywateli, Kreatywna Europa i inne.

Nasze doświadczenie obejmuje również badania (sport, wychowanie fizyczne, kultura, dziedzictwo), działalność wydawniczą (związaną ze sportem, aktywnością fizyczną, kulturą, dziedzictwem kulturowym) i organizacyjną (konferencje, seminaria, szkolenia, imprezy).

Fundacja IRSiE członkiem European Traditional Sports and Games Association (ETSGA) - Association Européenne des Jeux et Sports Traditionnels (AEJeST), International Sport and Culture Association (ISCA), World Ethnosport Confederation (WEC).

Opis stanowiska

Instytut Rozwoju Sportu i Edukacji zaprasza studentów różnych kierunków do współpracy w charakterze wolontariusza w zakresie tworzenia artykułów na temat sportów tradycyjnych świata. Zakres tej pracy dotyczy:

- pozyskiwania informacji,
- prowadzenia korespondencji z podmiotami działającymi w tym obszarze,
- tworzenia zbioru literatury,
- i wszystkich innych działań pozwalających na możliwie dokładne i wyczerpujące zaprezentowane opisywanych sportów tradycyjnych.

Efektem tej pracy będzie przygotowanie tekstów prezentujących sporty tradycyjne. Wszystkie opracowania, zatwierdzone przez komitet ekspertów, zostaną przetłumaczone na język angielski i opublikowane na stronie www.traditionalsports.org stanowiącej zbiór opisów sportów tradycyjnych świata i dostępnych dla każdego w formie open access. Najważniejszą zasadą w tej pracy pozostaje wiarygodność i rzetelność naukowa prezentowanych informacji.

Wymagania

  • znajomośc j. angielskiego,
  • zaangażowanie,
  • kreatywność,
  • odpowiedzialność

Nie

Oferujemy

Każda współpracująca osoba może otrzymać stosowne zaświadczenie lub dokument uznania odbytej praktyki z potwierdzeniem udziału w pracy w międzynarodowym projekcie.

komunikatywność i budowanie relacji, przetwarzanie i selekcja informacji, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), obsługa mediów społecznościowych, komunikacja społeczna, angielski,

Wymagane dokumenty

CV

Dane są dostępne wyłącznie dla IRSiE, dla potrzeb rekrutacji wolontariuszy

Dowolna

Zobacz więcej:

Praktyki
Assistant
Firma: Doradztwo Podatkowe WTS&SAJA Sp. z o.o.
Data dodania: 10.12.2019
więcej
Praktyki
PRAKTYKANT/KA
Firma: Sekwencja Sp.zo.o
więcej
Praktyki
Praktykant w dziale podatkowym
Firma: Rödl & Partner