UX DESIGNER

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: IT - Rozwój oprogramowania,

Nazwa firmy

AlterPage Sp. z o.o.

AlterPage to agencja interaktywna. To zespół fajnych ludzi lubiących to co robią. Tworzymy marketing w internecie m.in. poprzez przygotowywanie projektów webowych, aplikacji mobilnych, programów partnerskich, programów lojalnościowych, loterii, konkursów i unikatowych rozwiązań szytych na miarę potrzeb klienta.

Tworzymy dla małych, średnich i dużych klientów - Agora, LOT, Allianz, Mlekpol, Panorama Firm, L'Oreal, CEDC to niektórzy z nich.

Posiadamy własne produkty: Analzyeo - UX-ową platformę do badania zachowań użytkowników na stronie i Nucleo - magazyny interkatywne.

Nasza praca jest dostrzegana i doceniana przez branżę o czym świadczą takie nagrody jak: AWWWARDS, E-komers 2015 w kategorii rozwiązanie IT, Srebrna Szpalta Roku, Finał Agora Startup Fest, Finał Start to Bavaria, Special KUDOS w CSS Design Awards.

Opis stanowiska

  • tworzenie projektów koncepcyjnych aplikacji webowych i mobilnych
  • aktywny udział w procesie developmentu

Wymagania

  • znajomość programu Axure lub innego przeznaczonego do tworzenia mockupów
  • doświadczenie przy wykonywaniu mockupów serwisów, stron www, aplikacji mobilnych
  • znajomość nowych trendów i rozwiązań liderów w branży

Nie

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • luźną atmosferę pracy
  • pracę przy projektach dla znanych marek
  • swobodę - będziesz sterem i okrętem - u nas będziesz mógł spełnić swoje wizje
  • pakiet LuxMed
  • realizowanie Twoich potrzeb

Prosimy o załączenie CV wraz z portfolio dotychczas wykonanych projektów.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. DzU z 2002 nr 101, poz. 926)

Zobacz więcej:

Praca
Młodszy Konsultant do spraw Wycen i Modelowania Finansowego
Firma: Ground Frost Sp. z o.o. Sp. k.
Data dodania: 15.11.2019
więcej
Praca
Konsultant Telefoniczny z językiem niemieckim
Firma: Call Center Poland S.A
Warszawa, Wołoska 16
więcej
Praca
Konsultant Telefoniczny z językiem francuskim