Trader

Staż Kategoria ofert:
Profil stanowiska:
Nr referencyjny: S/2K/04/2016

Opis stanowiska

  • śledzenie publikacji rynkowych
  • nadzór pracy modelu inwestycyjnego
  • wykonywanie statystyk

Docelowo:

  • dokonywanie samodzielnych transakcji

Wymagania

  • znajomość aplikacji komputerowych, szczególnie w zakresie platform transakcyjnych, serwisów Reuters, Bloomberg, 4cast, matlab, MT4, MT5
  • znajomość funkcjonowania rynku walutowego w tym analizy technicznej i fundamentalnej, obsługi systemów tradingowych, instrumentów giełdowych lub chęć zapoznania się z w/w tematyką
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji,
  • znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office
  • terminowość wykonania powierzonych zadań
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • zainteresowanie rynkami finansowymi
  • umiejętność radzenia sobie ze stresem i presją czasu
  • umiejętność współpracy w zespole i nawiązywania relacji
  • samodzielność
  • znajomość języka angielskiego

Nie

Oferujemy

  • możliwość rozwoju i poznania środowiska giełdowego
  • poznanie obsługi systemów tradingowych
  • obsługę innowacyjnej technologii inwestycyjnej
  • przyjazną atmosferę pracy
  • Oferta stażu 3 miesięczny z możliwością zatrudnienia
  • wynagrodzenie stałe + premia
  • wymiar czasu 1 lub ? etatu

Wymagane dokumenty

  • CV
  • list motywacyjny

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Zobacz więcej:

Staż
Prawnik/Oferta stażuysta
Firma:
Data dodania: 19.04.2017
więcej
Staż
Software Engineer Intern
Firma: TomTom
Data dodania: 06.03.2017
Łódź
więcej
Staż
Media Trainee
Firma: Starcom
Data dodania: 14.11.2016