Tester Systemów Informatycznych

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: IT,

Nazwa firmy

Benefit Systems SA

Opis firmy

POZNAJ NAS

Benefit Systems S.A. działa na polskim rynku od 2001 roku, a od 2011 roku notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Karta MultiSport – najważniejszy produkt spółki został zaprezentowany światu w 2004 roku i w ciągu kilkunastu lat stał się jednym z najpopularniejszych benefitów w Polsce – obecnie korzysta z niego ponad milion Użytkowników, a 78 proc. z nich deklaruje, że ćwiczy więcej właśnie dzięki karcie MultiSport.

BENEFIT SYSTEMS W POLSCE I NA ŚWIECIE

Karty sportowe zapewniają dostęp do blisko 4 000 obiektów sportowo-rekreacyjnych w ponad 650 miastach na terenie całego kraju

Spółka w ramach dbania o rozwój oferty oraz podnoszenie jakości usług na rynku fitness realizuje szereg działań wspierających Klientów, Partnerów i Użytkowników kart

Benefit Systems posiada oddziały w Warszawie, Łomży, Krakowie, Rzeszowie, Lublinie, Toruniu, Gdańsku, Wrocławiu, Zielonej Górze, Poznaniu oraz Katowicach

Program MultiSport jest rozwijany z powodzeniem przez Spółkę również w Czechach, na Słowacji i w Bułgarii, gdzie systematycznie rośnie liczba korzystających z kart sportowych

Do grupy Klientów spółki Benefit Systems należy obecnie ponad 13 000 firm i instytucji zatrudniających ponad 3,3 mln pracowników

A NA CO DZIEŃ...

Wspieramy ludzi w prowadzeniu zdrowego i aktywnego stylu życia

Pomagamy pracownikom w osiąganiu równowagi między życiem zawodowym a prywatnym

Budujemy efektywne i kompleksowe programy motywujące (przede wszystkim wspierające aktywny styl życia), które oszczędzają wiele cennego czasu naszym Klientom

Jako jedna z wiodących firm oferujących autorskie programy dla pracowników, gwarantujemy indywidualne podejście do każdego Klienta

Posiadamy rozbudowaną sieć sprawdzonych Partnerów w całej Polsce

Opis stanowiska

Co powiesz na pracę związaną z:

  • Braniem aktywnego udziału w projektach w zakresie testów aplikacji opartych o technologie .NET, HTML, CSS, Javascript, Ajax
  • Projektowaniem scenariuszy dla testów systemowych i integracyjnych
  • Współpracą z Programistami i Administratorami odnośnie analizy i naprawy defektów,
  • Pracą z wykorzystaniem oprogramowania Atlassian (JIRA, Confluence, Zephyr, Bamboo)
  • Konfigurowaniem i utrzymaniem środowiska testowego
  • Przygotowywaniem danych testowych
  • Wspieraniem Lidera Testów we wdrażaniu usprawnień
  • Komunikacją z klientem wewnętrznym, aby upewnić się, że oprogramowanie odpowiada potrzebom klienta
  • Uczestniczeniem w cyklu rozwoju oprogramowania jako część zespołu Scrumowego

Wymagania

Czy ….

  • Możesz się pochwalić co najmniej 2 letnim doświadczeniem pracy w testowaniu aplikacji i raportowaniu błędów?
  • Twoim atutem jest praktyczna znajomość procesu wytwarzania oprogramowania?
  • Posiadasz dobrą znajomość podstawowych protokołów internetowych (HTTP, SMTP, FTP, OAuth) ?
  • Pracowałeś z bazami danych (MSSQL) i wiesz jak tworzyć zapytania w języku SQL?
  • Możesz pochwalić się doświadczeniem w pracy z WebService, SoapUI, GIT?
  • Wiesz jak działają systemy do kolejkowania (RabbitMQ)?
  • Potrafisz tworzyć skrypty automatyzujące cykliczne działania (Powershell, BASH)?

Tak

Oferujemy

Brzmi dobrze? Dołącz do nas

  • Na mecie czeka na Ciebie umowa o pracę z wynagrodzeniem zasadniczym oraz systemem premiowym
  • Biuro w dogodnej lokalizacji przy metrze Rondo Daszyńskiego, w którym panuje świetna atmosfera
  • Jesteśmy różni i lubimy wstawać o różnych porach - pracę zaczynamy między 8:00 a 9:00 i cenimy sobie work-life balance
  • Poziom energii uzupełniamy aromatyczną kawą i herbatą oraz owocami w biurze
  • Na większy głód mamy 30-minutowe przerwy, które wliczamy do czasu pracy. Korzystamy wtedy z karty BenefitLunch,
  • W drobnych sprawach prywatnych wyręczy Cię concierge wspierający pracowników Benefit Systems
  • Możesz skorzystać z platformy interaktywnej do nauki języka angielskiego
  • Mamy dla Ciebie darmową kartę MultiSport oraz możliwość zakupu karty dla Twoich najbliższych
  • Otrzymasz dostęp do programu kafeteryjnego MyBenefit oraz tańsze bilety do kina i teatru
  • W BS Twój weekend będzie dłuższy – w piątki pracujemy krócej

znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), znajomość programów do statystycznej analizy danych, zarządzanie stronami www,

Wymagane dokumenty

CV

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Benefit Systems SA moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. CV, list motywacyjny) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Benefit Systems SA.

Pełny etat

Zobacz więcej:

Praca
Asystent w dziale usług księgowych
Firma: KPMG
Data dodania: 27.01.2020
więcej
Praca
Młodszy Kontroler Finansowy
Firma: Renault Retail Group Warszawa
więcej
Praca
Sales Associate
Firma: Jeremi Prime
Data dodania: 24.01.2020