Tester Oprogramowania

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: IT,

Nazwa firmy

ZPR Media

Jesteśmy wiodącą firmą dużej grupy kapitałowej działającej m.in. w takich segmentach rynku jak media, Internet, rozrywka i horeca.

Nasze marki to m.in. hotel Belotto, Park Rozrywki Julinek, Bulwary Wiślane, restauracje na lotnisku: Bijanka, Atmosphere i GateOne.

Opis stanowiska

CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ:

  • Wykonaniem testów systemów i automatów hazardowych - w tym przygotowaniem scenariuszy i danych testowych
  • Raportowaniem błędów, wykonaniem re-testów
  • Analizą logów systemów i urządzeń

Wymagania

JEŻELI:

  • Masz ukończone studia wyższe techniczne lub właśnie je kończysz
  • Znasz systemy bug-trackingu
  • Lubisz pracować w zespole
  • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie dobrym
  • Znasz dobrze środowisko Linux – dodatkowy atut

DOŁĄCZ DO NAS!

Tak

Oferujemy

PROPONUJEMY TOBIE:

  • Współpracę z  firmą będącą liderem na rynku w swojej branży
  • Szkolenie z zakresu pracy na powyższym stanowisku
  • Współpracę z zespołem ekspertów
  • Interesującą pracę w środowisku najnowocześniejszych technologii
  • Dostęp do bazy szkoleniowej Grupy ZPR

Kluczowe kompetencje

angielski,

Wymagane dokumenty

CV + zgoda RODO

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych kandydata do pracy

Administrator danych - Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S.A. adres do korespondencji: ul. Jubilerska 10, 04-190 Warszawa.

Inspektor ochrony danych

Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych, z którym możecie się Państwo skontaktować w sprawie ochrony swoich danych osobowych i ochrony swoich praw: iod@zprsa.pl

Cele i podstawy prawne przetwarzania Państwa danych:

a. prowadzenie rekrutacji, podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. a RODO (zgoda),

b. wypełnianie obowiązków prawnych wynikających z ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (dotyczy tylko kandydatów - cudzoziemców), podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. c RODO (obowiązek prawny);

c. obsługa prawna, podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO (prawnie uzasadniony interes – obsługa prawna).

Odbiorcy danych:

- Administrator będzie przekazywał Państwa dane osobowe podmiotom przetwarzającym dane na zlecenie administratora w zakresie obsługi informatycznej i prawnej – przy czym takie podmioty przetwarzają dane osobowe na podstawie umowy z administratorem i wyłącznie zgodnie z poleceniem administratora.

- Jeżeli wyrazicie Państwo zgodę na udostępnienie danych osobowych innym podmiotom z grupy administratora (tj. podmiotom z nim powiązanym), administrator udostępni Państwa dane dla celów udziału w obecnych oraz przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez te podmioty.

Państwa prawa związane z przetwarzaniem danych:

- prawo dostępu do danych osobowych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania,

- prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych,

- inne prawa opisane w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.

Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Państwa danych możecie Państwo uzyskać zwracając się pod adres: rekrutacja@zprsa.pl lub iod@zprsa.pl

Jeżeli chcecie Państwo, abyśmy zachowali Wasze CV w naszej bazie, prosimy umieścić dodatkowo w CV następującą zgodę:

Proces rekrutacji pracowników – zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S.A. moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. CV, list motywacyjny) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej w celu prowadzenia procesu rekrutacji.

Możecie Państwo wycofać zgody w każdym czasie, wysyłając mail pod adres: rekrutacja@zprsa.pl lub iod@zprsa.pl Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, które miało miejsce przed wycofaniem zgody.

Umowa zlecenie

Zobacz więcej:

Praca
Junior Accountant with English
Firma: Randstad Finance
Data dodania: 18.01.2019
więcej
Praca
Młodszy Konsultant PR
Firma: Clear Communication Group
więcej
Praca
JUNIOR HR BUSINESS PARTNER
Firma: Core Services