Technical integration trainer for (e)procurement system (Deutsch)

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: IT, Obsługa klienta / Call Center,
Nr referencyjny: 521-32-18-694

Nazwa firmy

7bulls.com

Jesteśmy prywatną polską spółką tworzącą oprogramowanie w najnowszych technologiach. Rozwijamy się dynamicznie od ponad 15 lat. Dostarczamy usługi wdrażania oraz integracji systemów informatycznych i tworzymy kompleksowe rozwiązania IT. Pracujemy dla klientów z Ameryki Północnej i Południowej, Azji, Europy Zachodniej oraz z Polski.

Dostarczamy nowe, zaawansowane technologie dla największych firm, m.in. z branży finansowej, wydawniczej, motoryzacyjnej, farmaceutycznej, a także dla mediów i sieci sprzedaży.

Nasz zespół składa się z około 150 osób (programistów, analityków, testerów), pracujących w biurach w Warszawie i w Toruniu.

Założona przez nas w 2009 roku spółka DCC Labs, specjalizująca się w rozwiązaniach telewizji cyfrowej, w 2016 roku została kupiona przez firmę SeaChange International, światowego lidera na rynku Digital TV.

Opis stanowiska

Twoja praca będzie polegać na:

  • telefonicznym i mejlowym kontakcie z niemieckojęzycznymi kontrahentami
  • przedstawieniu możliwości i pomocy w wybraniu formy integracji z systemem zamówień
  • pomocy w trakcie integracji technicznej (współpraca z programistami)
  • przeszkoleniu kontrahenta w samodzielnym zarządzaniu produktami w systemie

Twoja praca NIE będzie polegać na inicjowaniu kontaktów handlowych.

Wymagania

Zapraszamy do nas, jeśli:

  • bardzo dobrze znasz język niemiecki
  • dobrze znasz język angielski
  • masz doświadczenie w pracy z systemami CRM
  • sprawnie posługujesz się tabelami w Excelu
  • nie boisz się rozmawiać przez telefon
  • dogadujesz się ze współpracownikami
  • jesteś osobą samodzielną, która potrafi rozwiązywać problemy, a jednocześnie wie, kiedy warto poprosić zespół o wsparcie
  • masz doświadczenie w tworzeniu/tłumaczeniu dokumentacji technicznej

Tak

Oferujemy

  • wybór formy zatrudnienia
  • prywatną opiekę medyczną
  • lektoraty językowe
  • pakiet kulturalno-integracyjny
  • interdyscyplinarne szkolenia wewnętrzne
  • możliwość rozwoju umiejętności z zakresu IT
  • pracę w międzynarodowym projekcie
  • specjalistyczne szkolenia związane z wykonywaną pracą
  • kameralne biuro w centrum Warszawy
  • elastyczne i praktyczne podejście do wielu spraw

CRM, komunikatywność i budowanie relacji, praca w grupie, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), angielski, niemiecki,

Wymagane dokumenty

CV

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

1) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę elib.pl Sp. z o.o. w celu realizacji procesu rekrutacji.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje dane na potrzeby przyszłych rekrutacji dodaj jeszcze jedną klauzulę:

2) Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę elib.pl Sp. z o.o. w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji.

Pełny etat

Zobacz więcej:

Praca
Junior Administration & Payroll Specialist with fluent Dutch & English
Firma: Philips Poland Healthcare
Data dodania: 14.08.2019
Łódź
więcej
Praca
Project Assistan/Asystent Projektowy
Firma: Baltic Council for International Education
więcej
Praca
Junior HR Advisor with Dutch & English
Łódź