Stażystka/Stażystka w dziale HoReCa – płatny staż

Profil - image
Staż Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Administracja biurowa, Marketing / PR / Reklama, Sprzedaż,
Nr referencyjny: 4/2019

Nazwa firmy

Stock Polska Sp. z o.o.

Firma produkcyjna z branży FMCG z siedzibą w Lublinie i biurem Zarządu w Warszawie.

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmować?

  • Wsparciem przy tworzeniu akcji promocyjnych z Manager ds. Aktywacji Konsumenckich
  • Zarządzaniem treściami publikowanymi na naszej wewnętrznej platformie informacyjnej
  • Tworzeniem newslettera dot. działań zespołu HoReCa
  • Wsparciem procesu produkcji oraz dystrybucji materiałów POS
  • Koordynowaniem wysyłki materiałów POS do pracowników terenowych
  • Przygotowywaniem i analizą raportów z akcji promocyjnych

Wymagania

Nasza propozycja jest dla Ciebie jeśli:

• Jesteś studentem II, III, IV, V roku studiów
• Twoja dyspozycyjność to 30-35h w tygodniu
• Chcesz poznać aspekty pracy w dziale HoReCa
• Cechuje się skrupulatność, dokładność, zaangażowanie
• Komunikatywny, masz umiejętności w pracy zespołowej

Tak

Oferujemy

Od nas dostaniesz:

• Płatny staż w oparciu o umowę zlecenie
• Rozwijającą i ciekawą pracę w międzynarodowej, rozwijającej się organizacji
• Pracę w dynamicznym środowisku i możliwość uczenia się
• Niezbędne narzędzia pracy
• Przyjazną atmosferę w miejscu pracy
• Dogodną lokalizację biura – Warszawa Centrum

komunikatywność i budowanie relacji, praca w grupie, przetwarzanie i selekcja informacji, podejmowanie decyzji i radzenie sobie ze stresem, rozwiązywanie problemów, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), angielski,

Wymagane dokumenty

CV

Klauzule dostępne pod linkiem: system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx

Umowa zlecenie

Zobacz więcej:

Staż
Commercial Sales - Intern - Warsaw
Firma: Cisco Systems
Data dodania: 23.09.2019
Warsaw, Poland
więcej
Staż
Stażysta PR
Firma: Publicis Media
więcej
Staż
Risk Analyst Intern
Firma: Tip Trailer Services
Data dodania: 13.09.2019
Warsaw/Warszawa