Stażysta/tka w dziale kontrolingu grupy kapitałowej

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Bankowość / Finanse / Ekonomia,

Nazwa firmy

Trakcja PRKiI S.A.

Trakcja PRKiI S.A. jest jedną z największych spółek działających w sektorze budownictwa infrastrukturalnego oraz energetyki w Polsce, notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych od 2008 roku. Rocznie realizuje ponad 100 kontraktów budując linie kolejowe, tramwajowe, drogi, mosty, obiekty inżynieryjne oraz sieci elektroenergetyczne.

Nasza Spółka to ludzie, którzy tworzą przyjazne warunki pracy, pozytywną atmosferę i realne możliwości rozwoju. Firma zatrudnia inżynierów budownictwa ze wszystkich specjalności inżynieryjnych i konstrukcyjno-budowlanych, realizując wiele skomplikowanych i zróżnicowanych technicznie projektów. Jako pracodawca oczekujemy rzetelności i gotowości do podejmowania wyzwań oraz otwartości na wymianę wiedzy.

Trakcja PRKiI to miejsce, gdzie łączymy bogate doświadczenie naszej firmy z ciągłym poszukiwaniem nowych rozwiązań. Wspieramy rozwój naszych pracowników poprzez szkolenia poszerzające wiedzę techniczną oraz nabywanie umiejętności niezbędnych do wypełniania codziennych zadań. Dzięki realizacji kontraktów zagranicznych zapewniamy możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w środowisku międzynarodowym.

Warto z nami pracować!

Opis stanowiska

  • Wspieranie działu w procesach dotyczących raportowania oraz przygotowanie prezentacji,
  • Wspomaganie działu w zadaniach związanych z analizą wyników i odchyleń,
  • Analizy ad-hoc z zakresu finansów i controllingu,
  • Udział w projektach i inicjatywach związanych z funkcjonowaniem działu w organizacji.

Wymagania

  • Status studenta (preferowani studenci 3, 4 lub 5 roku - controllingu, finansów, rachunkowości, zarządzania lub ekonomii),
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel oraz Power Point,
  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • Podstawowa znajomość zagadnień z zakresu rachunkowości, controllingów oraz finansów przedsiębiorstw,
  • Dokładność, sumienność, staranność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań.
  • Dyspozycyjność min. 20h w tygodniu.

Tak

Oferujemy

  • Pracę w oparciu o umowę zlecenie.
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w branży.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dużej spółce notowanej na GPW.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji, wpisując nazwę stanowiska w tytule wiadomości.

komunikatywność i budowanie relacji, przetwarzanie i selekcja informacji, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), znajomość programów do statystycznej analizy danych, analiza ekonomiczna, angielski,

Wymagane dokumenty

CV

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez

Trakcja PRKiI S.A. na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego* ) zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO

(Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku)”

Umowa zlecenie

Zobacz więcej:

Praca
BUSINESS CONSULTANT WARSAW
Firma: ManagementSolutions
Data dodania: 14.06.2019
Warszawa, ul. Marynarska 15 (budynek New City niedaleko Galerii Mokotów)
więcej
Praca
DATA SCIENCE CONSULTANT
więcej
Praca
Receptionist/Office Coordinator
Firma: e-point SA