Stażysta/tka w Dziale Business Analytics (Płatny staż)

Profil - image
Staż Kategoria ofert:
Profil stanowiska:

Nazwa firmy

Sanofi - Aventis Sp. z o.o.

Sanofi to działający na skalę globalną lider sektora farmaceutycznego, który zajmuje się odkrywaniem, opracowywaniem i upowszechnianiem rozwiązań terapeutycznych, zaspokajających potrzeby pacjentów. W skład Sanofi wchodzi pięć globalnych Business Unitów: Diabetes & Cardiovascular, General Medicines & Emerging Markets, Consumer Healthcare, Sanofi Genzyme i Sanofi Pasteur. Firma jest notowana na giełdach w Paryżu (EURONEXT: SAN) i Nowym Jorku (NYSE: SNY). Sanofi w Polsce zatrudnia ponad 1000 pracowników, a jedna ze 112 fabryk firmy na świecie zlokalizowana jest w Rzeszowie. Według danych IMS Health Polska, Sanofi zajmuje jedno z wiodących miejsc w krajowym rankingu największych firm farmaceutycznych. Więcej informacji na: www.sanofi.pl oraz profilach na LinkedIn (Sanofi Polska) i Twitterze (@SanofiPolska).

Opis stanowiska

W związku z 10 edycją programu stażowego Student on Board w Sanofi poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Stażysta/tka w Dziale Business Analytics

(Płatny staż)

Miejsce pracy: Warszawa

Twoje obowiązki:

  • Definiowanie potrzeb użytkowników oraz przygotowywanie analiz danych i ich modeli, prezentacji i raportów (rynek konkurencji, sprzedaży własnej, działań marketingowych)
  • Praca ze zbiorami danych z kilku źródeł oraz wykorzystywanie różnych narzędzi analitycznych
  • Prezentowanie wniosków i efektów swoich działań
  • Automatyzacja niezbędnych raportów
  • Przygotowywanie nowoczesnych wizualizacji dla określonego rodzaju raportu
  • Udział w projektach związanych z rozwojem działań zespołu oraz wspieranie projektów digitalowych

Wymagania

Idealny Kandydat:

  • Status studenta lub absolwent studiów wyższych (preferowane kierunki studiów: matematyka, informatyka, metody ilościowe w ekonomii i systemy informacyjne)
  • Dostępność na podjęcie pracy w wymiarze min. 32 godzin tygodniowo – warunek konieczny
  • Co najmniej podstawowa znajomość języka SQL – warunek konieczny
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość MS Excel i MS Power Point
  • Umiejętności komunikacyjne i budowania relacji interpersonalnych
  • Zdolność analitycznego myślenia, dokładność, a także chęć doskonalenia się i dzielenia wiedzą z innymi
  • Zainteresowanie obszarem business intelligence i znajomość narzędzi digital
  • Znajomość innych narzędzi do prowadzenia analiz statystycznych i analiz dużych zbiorów danych będzie dodatkowym atutem

Tak

Oferujemy

Oferujemy:

  • Płatny staż od 1 czerwca 2019 do 31 maja 2020
  • Współpracę w ramach umowy zlecenie
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku
  • Opiekę mentorską doświadczonego Menedżera
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w biurze na Muranowie (5 min. od stacji metra Dworzec Gdański)

Wymagane dokumenty

CV

Pełny etat

Zobacz więcej:

Staż
Stażysta/tka SEO
Firma: Whites Sp. z o. o.
Data dodania: 24.04.2019
więcej
Staż
Staż w Dziale Logistyki
Firma: TARGET Polska Sp. z o.o., Sp. K.
więcej
Staż
Staż w Dziale Prawnym
Firma: CEVA LOGISTICS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ