Stażysta/tka SEO

Profil - image
Staż Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Internet / e-Commerce / Nowe media, IT,

Nazwa firmy

Whites Sp. z o. o.

W Whites tworzymy zgraną grupę ekspertów z dziedziny SEO, Content i Performance Marketingu. Odrzucamy stare i nieskuteczne metody na rzecz nowatorskich działań, co stawia nas w branżowej awangardzie. Nasze usługi kierujemy do średnich i dużych Klientów korporacyjnych, dla których tworzymy rozwiązania szyte na miarę. Wierzymy, że nasza siła tkwi w zespołowości, dlatego działamy demokratycznie, budujemy partnerskie relacje i wymieniamy się wiedzą.

Opis stanowiska

Z nami nauczysz się:

  • co to jest SEO i jak działa pozycjonowanie stron,
  • obsługi narzędzi oraz praktyk niezbędnych we wspieraniu widoczności stron w wyszukiwarkach,
  • wielu innych zagadnień marketingu w Internecie w zależności od predyspozycji i zainteresowań,

Wymagania

  • masz analityczny i otwarty umysł; lubisz się uczyć i zadawać pytania,
  • pragniesz zdobyć wiedzę i doświadczenie w marketingu internetowym i chcesz pracować w fajnym zespole,
  • nie boisz się komputera i „ogarniasz internety”, znasz różnicę między wyszukiwarką, a przeglądarką i wiesz co to jest Google,
  • nieobce jest Ci pojęcie copywritingu, znasz język polski i lubisz pracę ze słowami i treściami,
  • jesteś dokładny/a, samodzielny/a i potrafisz rozplanować swoją pracę i doskonale nią zarządzać, skutecznie rozwiązujesz problemy,
  • znasz MS Excel (warunek konieczny),
  • znasz język angielski minimum na poziomie komunikatywnym,

Tak

Oferujemy

  • 3-miesięczny płatny staż,
  • jeśli się sprawdzisz – propozycję zatrudnienia jako Młodszy Specjalista SEO,
  • możliwość rozwoju i nauki pod okiem specjalistów,
  • niepowtarzalną atmosferę pracy w naszym klimatycznym i przestronnym biurze,
  • dostęp do najnowszej wiedzy i technologii z zakresu marketingu w wyszukiwarkach

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z podaniem nazwy stanowiska na które aplikują.

Wymagane dokumenty

CV

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Umowa zlecenie

Zobacz więcej:

Staż
PR Intern
Firma: FlixBus
Data dodania: 23.05.2019
więcej
Staż
Staż w Dziale Prawnym
Firma: CEVA LOGISTICS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
więcej
Staż
Młodszy Specjalista ds. Płatności (k/m)
Firma: Electra M&E Polska Sp. z o.o.