Stażysta/Praktykant

Profil - image
Praktyki Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Prawo,
Nr referencyjny: prak/19

Nazwa firmy

Drzewiecki Tomaszek i Wspólnicy sp.k.

Kancelaria DRZEWIECKI, TOMASZEK (DT) jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się spółek prawniczych, ze znaczącym doświadczeniem w doradzaniu krajowym i międzynarodowym Klientom w złożonych transakcjach handlowych. Jednocześnie pozostaje jedną z nielicznych polskich kancelarii, które skutecznie podjęły wyzwania płynące z umiędzynarodowienia rynku pomocy prawnej dla przedsiębiorców po roku 1989 i utrzymuje się od lat w czołówce największych firm prawniczych w kraju.

Opis stanowiska

Obecnie do naszego biura w Warszawie poszukujemy kandydatów na stanowisko Stażysty/Praktykanta w Kancelarii Prawnej.

Wymagania

Od kandydatów na Stażystów wymagamy:

  • status studenta minimum II roku prawa
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność 2-3 dni w tygodniu

Tak

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę zlecenie (praktyki płatne)
  • możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego w renomowanej Kancelarii
  • przyjazną atmosferę

komunikatywność i budowanie relacji, praca w grupie, przetwarzanie i selekcja informacji, rozwiązywanie problemów, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), komunikacja społeczna, praktyczne stosowanie przepisów prawa, angielski,

Wymagane dokumenty

CV

Do wysłanych dokumentów prosimy dołączyć następującą klauzulę*:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Drzewiecki Tomaszek i Wspólnicy sp.k. („DTW”) z siedzibą przy ul. Belwederskiej 23, 00-761 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Przyjmuję do wiadomości, że administratorem moich danych osobowych jest DTW a dane te przetwarzane będą przez DTW dla celów przeprowadzenia procesu rekrutacji. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, ograniczenia, przeniesienia, usunięcia, złożenia skargi do organu nadzorczego ds. ochrony danych.”

Aplikacje nie zawierające klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych o powyższej treści będą przez DTW usuwane.

Jeśli są Państwo zainteresowani uczestnictwem w przyszłym procesach rekrutacyjnych, prosimy o dołączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Drzewiecki Tomaszek i Wspólnicy sp.k. („DTW”) z siedzibą przy ul. Belwederskiej 23, 00-761 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej w celu przeprowadzenia innych przyszłych postępowań rekrutacyjnych w DTW, w szczególności postępowań rekrutacyjnych na takie samo stanowisko lub stanowisko zbliżone.”

* Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu rozpatrzenia zgłoszenia w toku rekrutacji. Zgody mogą być w każdym momencie cofnięte, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed ich cofnięciem. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem e-mail: rekrutacja@dt.com.pl

Umowa zlecenie

Zobacz więcej:

Praktyki
Praktykant w Dziale Dealer Service Center
Firma: Mercedes-Benz Leasing Polska Sp. z o.o.
Data dodania: 17.06.2019
Warszawa, ul. Daimlera 1
więcej
Praktyki
IDEAlna praktyka bezpłatna
Firma: Idea Bank SA
więcej
Praktyki
Internship as Junior Business Development Specialist
Firma: Istituto Ganassini di Ricerche Biochimiche
Data dodania: 14.06.2019
Milano - Italy /Poland