Stażysta/ka w Dziale Rekrutacji

Profil - image
Staż Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Human Resources / Zasoby ludzkie,

Nazwa firmy

JLL

JLL (NYSE: JLL) is a leading professional services firm that specializes in real estate and investment management. A Fortune 500 company, JLL helps real estate owners, occupiers and investors achieve their business ambitions. In 2016, JLL had revenue of $6.8 billion and fee revenue of $5.8 billion and, on behalf of clients, managed 4.4 billion square feet, or 409 million square meters, and completed sales acquisitions and finance transactions of approximately $136 billion. At year-end 2016, JLL had nearly 300 corporate offices, operations in over 80 countries and a global workforce of more than 77,000. As of December 31, 2016, LaSalle Investment Management has $60.1 billion of real estate under asset management. JLL is the brand name, and a registered trademark, of Jones Lang LaSalle Incorporated. For further information, visit www.jll.com .

Opis stanowiska

  • tworzenie i zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych;
  • koordynacja spotkań, umawianie kandydatów, rezerwacja sal konferencyjnych;
  • weryfikacja znajomości języka angielskiego pośród kandydatów odpowiadających na ogłoszenia rekrutacyjne;
  • prowadzenie powierzonych projektów dt. budowania pozytywnego wizerunku Pracodawcy;
  • czynny udział w procesach rekrutacyjnych;
  • wprowadzanie danych do systemu;
  • tłumaczenia;
  • wsparcie członków zespołu w ich codziennych obowiązkach;

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1;
  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne, w szczególności w zakresie komunikacji;
  • doskonałe umiejętności zarządzania czasem oraz określania priorytetów;
  • status studenta;
  • dokładność, odpowiedzialność, bardzo dobra organizacja pracy;
  • osoba o miłym usposobieniu zainteresowana rozwojem w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi;
  • dyspozycyjność 40 godzin tygodniowo;

Nie

Oferujemy

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia;
  • stałe wsparcie ze strony zespołu;
  • miłą atmosferę pracy;
  • atrakcyjna lokalizację biura w pobliżu stacji metra;

Wymagane dokumenty

CV

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzauli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnego oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Umowa zlecenie

Zobacz więcej:

Staż
Privacy Compliance (GDPR) Managerial Trainee
Firma: Procter & Gamble Polska Sp. z.o.o.
Data dodania: 18.12.2018
więcej
Staż
Finance Manager Development Program
więcej
Staż
Managerial Development Program in Logistics