Stażysta w zespole SEFF

Profil - image
Praktyki Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Badania i rozwój, Outsourcing / Usługi dla biznesu,

Nazwa firmy

ACN Nielsen

Nielsen N.V. (NYSE: NLSN) is a global performance management company that provides a comprehensive understanding of what consumers Watch and Buy. Nielsen’s Watch segment provides media and advertising clients with Total Audience measurement services across all devices where content — video, audio, and text — is consumed. The Buy segment offers consumer packaged goods manufacturers and retailers the industry’s only global view of retail performance measurement.

By integrating information from its Watch and Buy segments and other data sources, Nielsen provides its clients with both world-class measurement as well as analytics that help improve performance. Nielsen, an S&P 500 company, has operations in over 100 countries that cover more than 90 percent of the world’s population. For more information, visit www.nielsen.com

Opis stanowiska

Jeśli chciał/abyś zdobyć doświadczenie w badaniach marketingowych i dołączyć na trzy miesiące do zespołu, to jest to staż właśnie dla Ciebie.

Wymagania

Szukamy osób w otwartą głową, znajomością Excela i Power Pointa.

Tak

Oferujemy

Link do aplikowania:

jobs.nielsen.com/job/Warsaw-SEFF-Intern-MZ/558377400/

praca w grupie, przetwarzanie i selekcja informacji, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), znajomość programów do statystycznej analizy danych, badania marketingowe i społeczne, angielski,

Wymagane dokumenty

CV w języku angielskim

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez (nazwa firmy) w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko".

Umowa zlecenie

Zobacz więcej:

Praktyki
Praktykant
Firma: PGNiG Obrót Detaliczny Sp. z o. o.
Data dodania: 23.05.2019
więcej
Praktyki
Praktykant/Praktykantka w Dziale Szkoleń
Firma: Bricoman Polska
więcej
Praktyki
Praktyki w Dziale Marketingu Vans
Firma: Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o.