Stażysta w Zespole Produkcji Wideo

Profil - image
Praktyki Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Internet / e-Commerce / Nowe media,

Nazwa firmy

Edipresse Polska

Edipresse Polska to międzynarodowa firma mediowa intensywnie rozwijająca portfolio serwisów internetowych (m.in. polki.pl, wizaz.pl, party.pl, niania.pl, mamotoja.pl, gotujmy.pl, ilewazy.pl) oraz wydająca magazyny (m.in. VIVA!, Party. Życie Gwiazd!, URODA ŻYCIA, Przyjaciółka).

Edipresse Polska zajmuję się wsparciem marketerów, agencji i klientów bezpośrednich w realizacji strategii komunikacji skierowanej do kobiet, w oparciu o treści natywne, formaty video i działania w obszarze social media.

Opis stanowiska

Szukasz możliwości zdobycia cennego doświadczenia i poznania świata Produkcji Wideo?

Dołącz do naszego Zespołu i rozwijaj się z Nami!

Program Stażowy

Miejsce: Warszawa-Centrum

Jeśli …

  • Chcesz  rozwijać swoje kompetencje w obszarze organizacji i produkcji wideo, a tematyka realizacji filmów internetowych jest Ci bliska?
  • Lubisz pracować z ludźmi i doskonale potrafisz się z nimi komunikować?
  • Jesteś efektywna/-y w działaniu i nastawiona/-y na osiągnięcie celu, wierząc, że droga do jego realizacji też jest ważna?
  • Świat digitalu i social mediów jest Twoim naturalnym środowiskiem?
  • Znasz dobrze pakiet MS Office (Excel, PowerPoint, Word)?
  • Inicjatywa i działanie z pasją to Twoje drugie imię?
  • Jesteś dyspozycyjny minimum 3 dni w tygodniu?

Jeśli odpowiedź brzmi ,,TAK" to Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Aplikuj już teraz, Twoje biurko i my czekamy właśnie na Ciebie!

Informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi Kandydatami.

Wymagania

Tak

Oferujemy

Nasza obietnica, czyli co oferujemy w zamian:

  • 3 miesięczny staż w jednej z wiodących firm multimedialnych;
  • poznanie od kuchni jak wygląda świat produkcji oraz jak osiągnąć sukces w obszarze realizacji filmów internetowych;
  • czynny udział w procesie produkcji filmowej w Edipresse Content Studio;
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia przy boku specjalistów z dziedziny produkcji;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • umowę stażową;

Kluczowe kompetencje

komunikatywność i budowanie relacji, praca w grupie,

Wymagane dokumenty

brak

Pełny komplet informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych w procesach rekrutacji dostępny jest w dokumencie : edipresse.pl/kariera/oferty-pracy/

Dowolna

Zobacz więcej:

Praktyki
(N.N.) Nursery English teaching assistant
Firma: Spain Internship SC
Data dodania: 12.07.2019
Getafe, Spain
więcej
Praktyki
Student Support (Nursing/Education) Internship in the south of UK
Holybourne, Alton in the UK
więcej
Praktyki
Social media & marketing assistant in Barcelona, Spain
Barcelona, Spain