Stażysta w Dziale Sprzedaży

Profil - image
Staż Kategoria ofert:
Profil stanowiska:

Nazwa firmy

Velvet CARE sp. z o.o.

Velvet CARE jest jednym z największych producentów artykułów higienicznych codziennego użytku w Polsce i w Europie Środkowo – Wschodniej. Sercem firmy jest marka Velvet, marka papierów toaletowych, ręczników papierowych i chusteczek higienicznych cieszących się największą popularnością w Polsce. Zatrudniamy ponad 600 pracowników, których zaangażowanie przekłada się na jakość produktów. To co nas wyróżnia, to ponad 120 – letnia tradycja, a zakład produkcyjny w Kluczach w woj. małopolskim od ponad wieku specjalizuje się w produkcji wyrobów papierowych i celulozowych.

Opis stanowiska

  • Wsparcie Kierowników Sprzedaży w zakresie przygotowania danych sprzedażowych, prezentacji i ofert handlowych,
  • Tworzenie zestawień, raportów
  • Wsparcie administracyjne działu
  • Współpraca z i innymi działami firmy ( Finanse, Marketing, Logistyka)

Wymagania

  • Absolwent lub student kierunków ekonomicznych lub handlowych
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office na dobrym poziomie ( szczególnie Excel)
  • Zaangażowanie w realizację swoich obowiązków i nastawienie na realizację celów
  • Optymistyczne podejście do zdobywania nowych doświadczeń

Tak

Oferujemy

  • Płatny staż 3 miesięczny z możliwością kontynuowania współpracy
  • Pracę w pełnym wymiarze z możliwością pogodzenia z zajęciami na uczelni
  • Możliwość zdobywania praktycznych doświadczeń pod okiem profesjonalistów w swojej dziedzinie
  • Możliwość wykazania się inicjatywą i skutecznością
  • Pracę w zgranym i zmotywowanym zespole

Wymagane dokumenty

CV

Zgodnie z Artykułem 13 ust 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanego dalej RODO, przyjmuję do wiadomości i zgadzam się z tym, że:

administratorem moich danych osobowych jest spółka pod firmą Velvet CARE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kluczach, adres siedziby: Klucze-Osada 3, 32-310 Klucze,

moje dane osobowe przetwarzane będą w celach związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacyjnego w Velvet CARE, na podstawie dobrowolnie wyrażonej przeze mnie zgody, udzielonej w oparciu o Artykuł 6 ust. 1 lit. a) RODO,

moje dane osobowe nie będą przekazywane przez Velvet CARE do państw trzecich ani do organizacji międzynarodowych,

moje dane osobowe będą przechowywane przez czas trwania procesu rekrutacyjnego, a następnie przez czas określony w przepisach powszechnie obowiązującego prawa,

przysługują mi następujące prawa:

prawo do żądania od Velvet CARE dostępu do moich danych osobowych,

prawo do sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych,

prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych,

prawo do przenoszenia moich danych osobowych,

prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie moich danych osobowych w dowolnym momencie, co pozostanie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, zgodę można wycofać poprzez złożenie oświadczenia o wycofaniu zgody na adres email: dane.osobowe@velvetcare.pl lub na adres pocztowy: Klucze-Osada 3, 32-310 Klucze

prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych, gdy uznam, iż przetwarzanie moich danych osobowych narusza przepisy powszechnie obowiązującego prawa,

podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, ale jednocześnie jest warunkiem koniecznym dla skutecznego przeprowadzenia przez Velvet CARE procesu rekrutacyjnego.

Umowa zlecenie

Zobacz więcej:

Staż
Internship in Finance
Firma: Discovery
Data dodania: 11.10.2019
Warsaw, Poland
więcej
Staż
Stażysta
Firma: Phinance
Data dodania: 09.10.2019
więcej
Staż
Firma: Velvet CARE sp. z o.o.
Warszawa, ścisłe centrum