Stażysta w dziale Oferty

Profil - image
Staż Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Sprzedaż,
Nr referencyjny: SOF/11/2019

Nazwa firmy

Norauto Polska sp. z o.o.

Od ponad 40 lat NORAUTO zajmuje się naprawą oraz obsługą samochodów osobowych. Norauto jest liderem międzynarodowej grupy motoryzacyjnej Mobivia, skupiającej 19 różnych marek z zakresu szeroko pojętej mobilności, działających w 12 krajach świata i zatrudniających ponad 21 000 pracowników.

W Polsce NORAUTO:

• zatrudnia 700 pracowników;

• posiada 39 centrów samochodowych (serwis samochodowy i sklep);

• obsługuje wszystkie marki samochodów osobowych;

• wykonuje większość usług związanych z przeglądem bądź naprawą pojazdów osobowych;

• oferuje klientom szeroką gamę produktów motoryzacyjnych.

Opis stanowiska

Pomoc we wprowadzaniu oferty Norauto na rynek offline (sklepy) i online, wsparcie Szefów Kategorii Produktów poprzez:

  • Tworzenie opisów produktów na stronie internetowej
  • Wprowadzanie danych produktowych do SAP
  • Analiza cen
  • Prowadzenie statystyk sprzedażowych i prezentacja wyników w power point
  • Budowanie ekspozycji produktów dla sklepów

Wymagania

  • Poszukujemy studenta lub absolwenta kierunków związanych z ekonomią
  • Przywiązanie do detali oraz skrupulatność w codziennej pracy
  • Rzetelność i zaangażowanie
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na komunikację (B1)
  • Znajomość pakietu biurowego MS Office (Excel, Power Point)

Tak

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dużej międzynarodowej organizacji
  • Ciekawą pracę i brak rutyny
  • Elastyczne godziny pracy (około 20 godzin tygodniowo, możliwość pracy zdalnej i obecności w biurze 1-2 razy w tygodniu)
  • Sympatyczny zespół nastawiony na dzielenie się wiedzą
  • Przełożonego, który wspiera swoich pracowników

organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), znajomość programów do statystycznej analizy danych,

Wymagane dokumenty

CV

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Norauto Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Jubilerska 10, jako administratora danych osobowych w rozumieniu rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 (RODO) dla celów realizacji niniejszego procesu rekrutacji.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne i przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych, ich poprawiania lub uzupełniania oraz złożenia oświadczenia o cofnięciu niniejszej zgody w każdym momencie.”

Umowa zlecenie

Zobacz więcej:

Staż
Strategy & Finance Intern
Firma: Nethone
Data dodania: 10.12.2019
Warsaw, Poland
więcej
Staż
MANAGERIAL DEVELOPMENT PROGRAM IN MARKETING FOR P&G HEALTH
Firma: Procter & Gamble Polska Sp. z.o.o.
Data dodania: 02.12.2019
więcej
Staż
Stażysta PR
Firma: Publicis Media
Warzawa