Stażysta w dziale księgowości

Profil - image
Staż Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Bankowość / Finanse / Ekonomia,

Nazwa firmy

Puro Hotels sp. z o.o.

PURO to więcej niż hotel. To otwarty dom, w którym dużo się dzieje.

Lobby to duży pokój dzienny, tętniący życiem od rana do wieczora. Tam rozpoczniesz poranek z kubkiem kawy, zaszyjesz się z laptopem, a wieczorem wypijesz wino z przyjaciółmi. Restauracje i bary w PURO otwarte są dla wszystkich. Spotkasz tam gości z całego świata i ludzi miasta.

W PURO otaczamy się najlepszym wzornictwem. Cenimy młodych artystów i kolekcjonujemy ich dzieła. Popularyzując design i sztukę opowiadamy o współczesnym świecie.

Lubimy miasto i miejskie życie. Dlatego zawsze znajdziesz nas w centrum. Dzięki lokalizacji oraz inspiracji miejscowa architektura każdy hotel stanowi jego integralna część.

Opis stanowiska

  • Zapoznanie z funkcjonowaniem działu księgowości: rodzaje i kierunki obiegu dokumentów z/do działu, zakres zadań wykonywanych w dziale, obsługa urządzeń biurowych oraz programu finansowo-księgowego Enova
  • Archiwizowanie dokumentów księgowych
  • Wprowadzanie danych do systemu księgowego Enova
  • Dekretowanie dokumentów księgowych
  • Sporządzanie zleconych zestawień w arkuszu kalkulacyjnym Excel
  • Przygotowywanie płatności w systemie księgowym Enova
  • Udział w procesie sporządzania sprawozdań dla instytucji zewnętrznych (GUS, NBP, bank, Urząd Skarbowy)
  • Wykonywanie bieżących prac dla działu księgowości

Wymagania

  • Jesteś studentem/ką ostatnich lat studiów o kierunku: Finanse / Rachunkowość?
  • Znasz biegle język polski?
  • Masz bardzo dobre wyniki na studiach?
  • Posiadasz teoretyczną wiedzę z zakresu rachunkowości oraz prawa podatkowego?
  • Excel nie ma przed Tobą tajemnic?
  • Jesteś dyspozycyjny minimum 30 godzin w tygodniu (pon – pt)?
  • Charakteryzuje Cię poczucie humoru, optymizm oraz nieugięta elastyczność?

Oferujemy

  • Oferujemy płatny 6 miesięczny staż w dziale księgowości w centrali dynamicznie rozwijającej się sieci PURO Hotels
  • Po zakończeniu stażu najlepszym stażystom oferujemy stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Umożliwiamy zdobycie wiedzy i umiejętności w zakresie podstawowych procesów księgowych oraz dodatkowo udział w procesie sporządzania sprawozdań dla instytucji zewnętrznych (GUS, NBP, bank, US)
  • Osobom nastawionym na rozwój w obszarze finansów oferujemy możliwość budowania ścieżki kariery w strukturach PURO Hotels
  • Pracujemy w przyjaznym i energicznym zespole
  • Zapewniamy rozwój poprzez samodzielnie wykonywanie zadań pod kierunkiem profesjonalistów

przetwarzanie i selekcja informacji, rozwiązywanie problemów, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), rachunkowość, praktyczne stosowanie przepisów prawa,

Wymagane dokumenty

CV

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji, prowadzonego przez Puro Hotels Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.).

Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.

Umowa zlecenie

Zobacz więcej:

Staż
Stażysta ds. podatkowych w Dziale Polityki Podatkowej
Firma: Telewizja Polska S.A.
Data dodania: 21.02.2018
Warszawa, Woronicza 17
więcej
Staż
Staż w Pionie Finansowym Branży Building Technologies
Firma: Siemens Sp. z o.o.
Warszawa, Mazowieckie
więcej
Staż
Staż w Dziale Zakupów Indirect