Stażysta w Dziale Komunikacji i Marketingu

Profil - image
Staż Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Marketing / PR / Reklama,

Nazwa firmy

Mazars w Polsce

Opis stanowiska

Wsparcie dla projektów komunikacyjno-marketingowych, w tym:

  • udział w aktualizacji strony internetowej/profili w mediach społecznościowych
  • wsparcie w przygotowywaniu publikacji i prezentacji
  • tłumaczenie tekstów marketingowych
  • wsparcie w organizacji eventów oraz udział w wybranych wydarzeniach
  • aktualizacja baz danych

Wymagania

  • student/ka ostatnich lat studiów – preferowane  kierunki: marketing i zarządzanie, PR, filologie)
  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
  • otwartość na nowe doświadczenia i wyzwania
  • kreatywność
  • "lekkie pióro" i umiejętność redagowania tekstów
  • sprawna obsługa pakietu MS Office i bardzo dobra orientacja w Internecie
  • samodzielność, odpowiedzialność i wysoka kultura osobista
  • dyspozycyjność minimum 35 godzin tygodniowo

Tak

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia na okres 3-6 miesięcy
  • możliwość zdobycia doświadczenia w jednej z czołowych firm audytorsko-doradczych w Polsce
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • udział w ciekawych i różnorodnych projektach

praca w grupie, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), znajomość programów graficznych, obsługa mediów społecznościowych, angielski,

Wymagane dokumenty

CV

Wobec wymogów prawnych uprzejmie prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji parz zapoznanie się z klauzulą informacyjną poniżej.

1. Składając niniejszą aplikację i klikając w przycisk „Aplikuj”, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym i załączonych do niego dokumentach. Przyjmuję do wiadomości, że Administratorem moich danych osobowych jest Mazars Polska sp. z o.o., ul. Piękna 18, 00-549 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000083094, REGON 010381827, NIP 5260019051.

Zgadzam się (Pani/Pana dane osobowe)

2. Zgodnie z wymogiem art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej zwane „RODO”) informujemy, że: (może być tekst poniżej podlinkowany)

Administratorem Pani/Pana danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym i załączonych do niego dokumentach. jest spółka Mazars Polska sp. z o.o., 00-549 Warszawa, ul. Piękna 18, NIP wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000083094, REGON 010381827, NIP 5260019051 (dalej jako „Mazars” lub „Administrator”).

Dane kontaktowe Mazars: Mazars Polska sp. z o.o., 00-549 Warszawa, ul. Piękna 18

Pani/Pane dane osobowe będą przetwarzane przez Mazars w celu realizacji procesu rekrutacyjnego wobec udzielonej zgody na przetwarzanie danych osobowych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO.

W każdej chwili przysługuje Pani/ Panu prawo do cofnięcia zgody. Nie ma to wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Dane osobowe będą przetwarzane przez okres 2 lat od zakończenia tej rekrutacji.

Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane podwykonawcom, czyli podmiotom, z których usług korzystamy, w szczególności świadczącym usługi hostingowe, usługi doradztwa personalnego, usługi IT oraz innym spółkom z grupy Mazars w Polsce.

Przewidywane kategorie odbiorców Pani/Pana danych: to dostawcy usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcy systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcy usług IT takich jak hosting, dostawcy systemów informatycznych.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne dla udziału w procesie rekrutacji.

Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od Mazars dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przeniesienia danych jak też prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji oraz profilowaniu.

Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazane poza obszar Europejski Obszar Gospodarczy ani do organizacji międzynarodowej.

Umowa zlecenie

Zobacz więcej:

Staż
stażysta w zespole Client Service
Firma: Result Media
Data dodania: 17.10.2018
Warszawa, ul. Marynarska 15 (budynek New City niedaleko Galerii Mokotów)
więcej
Staż
Stażystka / Stażysta w zespole księgowym
Firma: MDDP Outsourcing
więcej
Staż
Asystent Doradcy Klienta ds. finansowych
Firma: AAA Auto
PIASECZNO