Stażysta w Dziale Jakości

Profil - image
Staż Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Inżynieria,

Nazwa firmy

Katcon Polska Sp. z o.o.

KATCON Polska jest dostawcą rozwiązań dla branży motoryzacyjnej i branży maszyn roboczych. Naszym klientom – globalnym markom z rynku automotive oferujemy projektowanie, rozwój technologii i produkcję elementów oraz kompletnych systemów wydechowych. Zapewniamy nowoczesne rozwiązania oraz wysoką jakość produkcji.

Opis stanowiska

  • Zadaniem zatrudnionej osoby będzie wsparcie pracy działu w procesie rejestracji narzędzi dla nowych projektów produkcyjnych;
  • analiza wymagań klienta,
  • współpraca z innymi działami przy zbieraniu danych oraz przygotowanie wymaganych dokumentów,
  • jak również udział w innych bieżących projektach i zadaniach działu.

Wymagania

  • Student/ka ostatnich lat studiów wyższych (kierunki techniczne),
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność i zaangażowanie,
  • Rzetelność i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Dobra znajomość MS Office (Excel, Word, Power Point),
  • Zainteresowanie rozwojem w obszarze jakości produkcji

Tak

Oferujemy

Oferujemy:

• Zdobycie doświadczenia w obszarze jakości w firmie produkcyjnej z branży automotive,

• Rozwój w międzynarodowym, dynamicznym środowisku,

• Praca w oparciu o umowę zlecenie,

• Ilość pracy w tygodniu do uzgodnienia: 3-5 dni, 6-8 godzin dziennie

komunikatywność i budowanie relacji, przetwarzanie i selekcja informacji, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), angielski,

Wymagane dokumenty

CV

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz zamieszczonego w CV zdjęcia (wizerunku) na potrzeby prowadzonego procesu rekrutacji na stanowisko Stażysty w Dziale Jakości w Katcon Polska Sp. z o.o.

Wyrażam zgodę na przechowywanie moich danych osobowych zawartych w CV dla celów przyszłych rekrutacji przez okres 1 roku od zakończenia procesu rekrutacyjnego. Oświadczam, że zostałem poinformowany, że:

a) administratorem moich danych osobowych jest Katcon Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Pass 20A,

05- 870 Błonie, a podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne;

b) posiadam prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia jak również prawo do ograniczenia ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;

c) przysługuje mi prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jeżeli moim zdaniem przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO;

d) moje dane osobowe nie będą przekazywane żadnym odbiorcom danych;

e) moje dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane;

f) jestem świadomy tego, że przetwarzanie powyższych danych osobowych jest niezbędne i konieczne do prawidłowego i efektywnego przeprowadzenia proce¬su rekrutacji oraz akceptuję te cele;

g) wyrażenie niniejszej zgody nie zwalnia administratora z obowiązków wynikających z powszechnie obowiązujących przepisów prawa, co do zabezpieczania przetwarzanych danych oraz ich legalnego przetwarzania;

h) administrator nie może na podstawie niniejszej zgody przetwarzać powyższych danych w sposób naruszający moje dobre imię lub dobra osobiste, a także w za¬kresie i celu innym niż wskazane powyżej.

Umowa zlecenie

Zobacz więcej:

Staż
Stażysta/Stażystka w Departamencie Zarządzania Akywami
Firma: ORIGIN TFI S.A.
Data dodania: 18.01.2019
więcej
Staż
Stażysta w Dziale Fakturowania
Firma: Konica Minolta
więcej
Staż
Stażysta w dziale finansów
Firma: British American Tobacco
Data dodania: 11.01.2019