Stażysta w Dziale Finansowym

Profil stanowiska: Bankowość / Finanse / Ekonomia,
Nr referencyjny: SF/2018/OW
Data ważności oferty: 12.10.2018

Grupa Most Wanted Sp. z o.o.

Grupa Most Wanted działa od 1998 r. Jesteśmy liderem w zakresie rekrutacji personelu, doradztwa w zarządzaniu zasobami ludzkimi oraz organizowania pracy tymczasowej. Działamy na terenie całej Polski, mamy też klientów zagranicznych, np. z Niemiec, Belgii, Francji, Kanady i USA. Jako nieliczni w swojej branży możemy pochwalić się wdrożonym w 2016 r. Systemem Zarządzania Jakością ISO 9001:2015.

• Udział w procesie analizy odchyleń, kontroli kosztów oraz procedurach związanych z optymalizacją wydatków,
  • Wprowadzanie danych do systemu,
  • Wsparcie w tworzeniu budżetów,
  • Opracowywanie różnorodnych analiz i tworzenie podstawowych raportów finansowych,
  • Wsparcie zespołu w wykonywanych zadaniach,
  • Archiwizacja dokumentów,
  • Współpraca z innymi działami;

• Status studenta lub absolwenta ekonomii, finansów i rachunkowości,
  • Duża wiedza z obszaru szeroko pojętych finansów,
  • Dobra znajomość języka angielskiego (mile widziany Business English),
  • Rozwinięte umiejętności analityczne,
  • Zaangażowanie i chęć rozwoju;

• Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę zlecenie,
  • Możliwość dopasowania godzin pracy do grafiku zajęć,
  • Szkolenia i współpracę ze specjalistami z działu finansowego,
  • Możliwość rozwoju i zdobycia pierwszych doświadczeń w dziale finansowym,
  • Przyjazną atmosferę,
  • Prace w dynamicznie rozwijającej się branży;

angielski, niemiecki, francuski, rosyjski, ukraiński, hiszpański, włoski, portugalski, umiejętności analityczne, zaangażowanie, chęć rozwoju,

Grupa Most Wanted! spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje, że dane osobowe kandydatów będą przechowywane przez okres niezbędny do przeprowadzenia rekrutacji oraz ewentualnych przyszłych rekrutacji na stanowiska odpowiadające kwalifikacjom kandydata, w takim przypadku nie dalej niż 5 lat od daty złożenia aplikacji Osoba odpowiedzialna za Administrowanie danych osobowych w Grupa Most Wanted! sp. z o.o. jest dostępna pod adresem mailowym ochronadanych@mostwanted.pl. Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego bądź organizacji międzynarodowej. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane posiada Pan/i prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane Posiada także prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych, co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Ponadto osobie, której dane osobowe są przetwarzane przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pan/i, że przetwarzanie danych osobowych Pana/i dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Staż w Dziale Bezpieczeństwa Informacji
Firma: JT Weston sp. z o.o.
Warszawa, al. Jana Pawła II 29
Staż Frontend Webdeveloper
Firma: X-Trade Brokers DM S.A.
Warszawa, Mazowieckie
Staż w dziale Finansów
Firma: Sanofi - Aventis Sp. z o.o.
Warszawa Centrum