Stażysta w dziale finansów

Profil - image
Staż Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Bankowość / Finanse / Ekonomia,

Nazwa firmy

British American Tobacco

British American Tobacco Polska Trading w Warszawie: od 2017 roku nasze warszawskie biuro stało się nie tylko sercem komercyjnej spółki w Polsce, ale również siedzibą wiodącego rynku w nowej strukturze obejmującej Europę Północno-Centralną (z ang. NCEA – Northern Central Europe Area).

Ta zmiana umacnia naszą pozycję oraz tworzy międzynarodowe możliwości rozwoju dla naszych pracowników. W naszym warszawskim biurze pracują specjaliści różnych dziedzin, managerowie zarządzający firmą oraz osoby wspierające pracę komercyjnej części naszego biznesu. W biurze oraz w ramach Sił Sprzedaży zatrudniamy ok. 900 pracowników.

Chcemy dostarczać produkty wysokiej jakości, odpowiadające zróżnicowanym potrzebom klientów, dlatego tak duży nacisk kładziemy na rozwój, inwestując od kilkunastu lat w działalność w Polsce.

Obecnie zajmujemy drugą pozycję na polskim rynku, pod względem sprzedaży detalicznej i jako pierwsza międzynarodowa firma tytoniowa w Polsce, wprowadziliśmy nowy model sprzedaży –  sprzedaż bezpośrednią do kilkudziesięciu tysięcy punktów sprzedaży.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • wsparcie projektów związanych z oceną efektywności działań marketingowych i innych (analizy rynkowe, analizy marżowości, strategie akcyzy, itp),
  • bliska współpraca z działami biznesowymi,
  • przygotowywanie analiz i raportów zarządczych wraz z własnymi rekomendacjami,
  • udział i wsparcie członków zespołu w realizacji bieżących projektów w Dziale Finansów

Wymagania

Poszukujemy:

  • studentów V (ostatniego) roku oraz absolwentów kierunków finansowych (finanse i rachunkowość, zarządzanie  finansami, itp.),
  • pierwsze doświadczenia (praktyki/ staże) w obszarze finansów,
  • z zdolnościami analitycznymi i umiejętnością szybkiego uczenia,
  • z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego,
  • z bardzo dobrą znajomością programu Excel,
  • mających na koncie dodatkową aktywność na studiach i ciekawe osiągnięcia,
  • zainteresowanych rozwojem w obszarze finansów.

Tak

Oferujemy

  • możliwość kontynuacji współpracy z naszą firmą po zakończeniu 6 miesięcznego stażu,
  • wsparcie Opiekuna Stażu,
  • współpracę z profesjonalistami i praktykami biznesu,
  • konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjny pakiet benefitów.
  • realizację samodzielnych projektów i zadań,

komunikatywność i budowanie relacji, przetwarzanie i selekcja informacji, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), angielski,

Wymagane dokumenty

CV w jęzku angielskim

Pełny etat

Zobacz więcej:

Staż
Stażysta/Stażystka w Departamencie Zarządzania Akywami
Firma: ORIGIN TFI S.A.
Data dodania: 18.01.2019
więcej
Staż
Stażysta w Dziale Fakturowania
Firma: Konica Minolta
więcej
Staż
Firma: British American Tobacco
Data dodania: 11.01.2019