Stażysta w dziale Digital Marketingu

Profil - image
Staż Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Internet / e-Commerce / Nowe media, Marketing / PR / Reklama,

Nazwa firmy

Cersanit

Grupa Cersanit to jedna z wiodących firm produkcyjnych na rynku europejskim z polskim kapitałem. Przedmiotem podstawowej działalności Grupy jest produkcja i dystrybucja wyrobów wykorzystywanych do kompleksowej aranżacji łazienek (płytek ceramicznych, ceramiki sanitarnej, mebli łazienkowych, wanien, stelaży podtynkowych oraz armatury).

Opis stanowiska

  • czuwanie nad poprawnością baz produktowych (znajomość Excel)
  • aktualizacja www: opisy produktów, kolekcji, dodawanie zdjęć, plików do pobrania
  • tworzenie Landing Page w oparciu o gotowe szablony dostępne na stronie www
  • realny wpływ na fanpage Cersanit – zgłaszanie pomysłów, tworzenie copy, wypracowywanie grafik we współpracy z Działem Graficznym
  • wdrażanie dobrych praktyk pozycjonowania strony www (SEO)

Wymagania

  • systematyczność, dokładność, odpowiedzialność, terminowość
  • znajomość pakietu Office (ze szczególnym naciskiem na arkusze kalkulacyjne Excel)
  • gotowość do pracy na pełen lub pół etatu (do ustalenia)
  • komunikatywność (również w języku angielskim)
  • status studenta

Tak

Oferujemy

  • doświadczenie w międzynarodowej korporacji w Dziale Digital
  • ciekawe zadania, współpracę z dynamicznym zespołem
  • możliwość długotrwałej współpracy po zakończeniu stażu
  • realny wpływ na komunikację w kanale internetowym

komunikatywność i budowanie relacji, praca w grupie, przetwarzanie i selekcja informacji, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), zarządzanie stronami www, obsługa mediów społecznościowych, angielski,

Wymagane dokumenty

CV

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Cersanit S.A. z siedzibą w Kielcach (25-323) przy al. Solidarności 36.

Dowolna

Zobacz więcej:

Staż
Staż w Dziale Bezpieczeństwa Informacji
Firma: JT Weston sp. z o.o.
Data dodania: 21.09.2018
Warszawa, al. Jana Pawła II 29
więcej
Staż
Staż Frontend Webdeveloper
Firma: X-Trade Brokers DM S.A.
Warszawa, Mazowieckie
więcej
Staż
Staż w dziale Finansów
Firma: Sanofi - Aventis Sp. z o.o.
Warszawa Centrum