Stażysta w Departmencie Strategii

Profil - image
Staż Kategoria ofert:
Profil stanowiska:

Nazwa firmy

PKO Leasing SA

PKO Leasing Spółka Akcyjna należy do Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego - największego banku w kraju. Na rynku finansowym działamy od 1999 roku i plasujemy się w ścisłej czołówce firm leasingowych w Polsce. Jesteśmy jedną z najdynamiczniej rozwijających się instytucji leasingowych. Nieustannie podejmujemy działania, których celem jest spełnienie oczekiwań klientów. Mamy jeden z najbezpieczniejszych portfeli umów leasingu na rynku, największą sieć sprzedaży i mobilnych doradców. Wykorzystujemy nasze długoletnie doświadczenie, by działać szybko i nieustannie dostosowywać ofertę do potrzeb klientów. Oferujemy wachlarz produktów i usług leasingowych dla małych i średnich przedsiębiorstw, korporacji i klientów strategicznych. Finansujemy zarówno pojedyncze samochody, maszyny i urządzenia, jak i duże projekty inwestycyjne, np. maszyny, linie technologiczne, nieruchomości. Mamy bogate doświadczenie na rynku korporacyjnym zdobyte podczas realizacji wielomilionowych kontraktów. Jako firma o uniwersalnym charakterze dopasowujemy ofertę i strukturę transakcji do potrzeb klienta. Proponujemy wszystkie rodzaje leasingu: m.in. leasing kapitałowy, leasing zwrotny, leasing nieruchomości itp. Doświadczenie i narzędzia pozwalają nam działać elastycznie i szybko odpowiadać na bieżące oczekiwania klientów.

Opis stanowiska

Twój dzień w PKO Leasing będzie polegał na:

  • udziale w procesie zarządzania projektami
  • udziale w spotkaniach dotyczących projektu oraz przygotowywaniu prezentacji
  • tworzeniu i aktualizacji dokumentacji projektowej
  • przygotowywaniu analiz z obszaru zarządzania projektami
  • wsparciu realizowanych projektów

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów-mile widziane kierunki takie jak zarządzanie projektami, ekonomia, zarządzanie, finanse
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
  • minimum średniozaawansowanej znajomości języka angielskiego
  • mile widziana znajomość metodologii zarządzania projektami oraz zwinnych metodyk realizacji projektów informatycznych
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • samodzielności w działaniu i umiejętności analitycznego myślenia
  • dyspozycyjności w wymiarze min. 30 godzin tygodniowo

Tak

Oferujemy

  • współpracę w oparciu o umowę zlecenie w firmie będącej liderem na rynku w branży leasingowej, należącej do Grupy Kapitałowej Największego Banku w Polsce
  • zdobycie praktycznej wiedzy z obszaru zarządzania projektami
  • opiekę i wsparcie indywidualnego opiekuna
  • przyjazną atmosferę oraz elastyczny czas stażu

komunikatywność i budowanie relacji, praca w grupie, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), angielski,

Wymagane dokumenty

Cirriculum Vitae

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu niniejszej rekrutacji przez PKO Leasing SA i Grupę Kapitałową PKO Banku Polskiego zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”) oraz przepisami krajowymi dotyczącymi ochrony danych osobowych.”

Umowa zlecenie

Zobacz więcej:

Staż
Stażysta/-tka ds. Rekrutacji (umowa zlecenie)
Firma: Skanska
Data dodania: 18.02.2020
więcej
Staż
Stażysta w Zespole Rozliczeń Biznesu
Firma: PKO Leasing SA
więcej
Staż
Marsh Graduate Development Program (biuro w Warszawie, Poznaniu i Krakowie)
Firma: Marsh
Data dodania: 17.02.2020
Warszawa, Kraków, Poznań