Stażysta / Trainee (staż płatny)

Profil - image
Staż Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Bankowość / Finanse / Ekonomia,

Nazwa firmy

NOBILI PARTNERS

NOBILI jest ekspercką firmą konsultingową, wyspecjalizowaną przede wszystkim w usługach z obszarów: relacji inwestorskich, komunikacji korporacyjnej, komunikacji kryzysowej, obowiązków spółek giełdowych i członków ich władz (giełdowy compliance), presentation design oraz doradztwa transakcyjnego i strategicznego.

Naszymi klientami są firmy polskie oraz zagraniczne — zarówno spółki giełdowe, jak i prywatne.

Opis stanowiska

​​​​​​​Staż płatny, Twój udział w projektach z zakresu:

  • Relacji inwestorskich — udział w opracowywaniu strategii IR, przygotowanie materiałów inwestorskich, kontakt z uczestnikami rynku kapitałowego.
  • Komunikacji korporacyjnej — wsparcie w bieżących działaniach operacyjnych i pozycjonujących (przygotowywanie informacji dla mediów, komunikacja z mediami i liderami opinii, tworzenie strategii komunikacji, działania w obszarze social media (np. Twitter).
  • Doradztwie transakcyjnym udział w realizacji projektów typu IPO.

W przypadku pozytywnego przebiegu stażu najlepszym stażystom oferujemy możliwość podjęcia stałej pracy.

Wymagania

PROFIL POSZUKIWANEGO KANDYDATA:

  • Student/ka II-V roku, na kierunkach: ekonomia, finanse i rachunkowość, prawo, dziennikarstwo, komunikacja, zarządzanie — albo na kierunkach pokrewnych.
  • Zainteresowanie rynkiem finansowym / kapitałowym / biznesem, i co najmniej jedną z następujących dziedzin: komunikacja korporacyjna, finanse przedsiębiorstw, prawo rynku kapitałowego, tworzenie materiałów informacyjnych, korporacyjne social media

OCZEKIWANIA:

  • Wysokie umiejętności interpersonalne: komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy zespołowej.
  • Nastawienie na rozwój: zaangażowanie, inicjatywa własna i chęć stałego podnoszenie swoich kwalifikacji.
  • Umiejętność pisania i redagowania tekstów.
  • Sprawne zarządzanie czasem, dobra organizacja pracy własnej.
  • Co najmniej średniozaawansowana umiejętność obsługi programów MS Office (Word, PowerPoint), zaawansowana znajomość programu Excel będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym.
  • Znajomość środowiska Mac OS (Apple), w tym programu Keynote, będzie dodatkowym atutem.
  • Dyspozycyjność: minimum ok. 28-30 h tygodniowo.

Tak

Oferujemy

  • Elastyczny wymiar czasu pracy, indywidualnie dostosowany do potrzeb kandydata, np. toku studiów i harmonogramu zajęć
  • Rozwój: zdobycie praktycznej wiedzy i doświadczenia oraz możliwość wszechstronnego rozwoju w obszarze relacji inwestorskich, komunikacji korporacyjnej i kryzysowej, giełdowego compliance, doradztwa transakcyjnego, presentation design.
  • Jakość: pracę w profesjonalnej organizacji, której sukces determinuje najwyższy poziom jakości świadczonych usług, realizującej wiele nagradzanych projektów.
  • Pasję: współpracę z doświadczonym zespołem ekspertów w stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku.
  • Odpowiedzialność: udział w realizacji projektów w dojrzałej eksperckiej firmie doradczej, stworzonej i prowadzonej zgodnie z metodą zarządzania przez wartości.
  • Szacunek: pracę w młodym, profesjonalnym małym zespole, gdzie dobra atmosfera jest podstawą do wypełniania swoich obowiązków i osiągania celów.

komunikatywność i budowanie relacji, praca w grupie, wystąpienia publiczne i autoprezentacja, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), angielski,

Osoby zainteresowane prosimy o niezwłoczne przesłanie CV (lub innej formy autoprezentacji) na adres: kariera@nobili.pl nie później niż do 26 listopada 2018 r. włącznie. Mile widziane próbki własnych tekstów lub materiałów prezentacyjnych.

Klauzula

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli:

Zgadzam się na przetwarzanie przez NOBILI PARTNERS Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Siennej 39 moich danych osobowych, zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych lub innych materiałach które do nich dołączę, złożonych dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu rekrutacyjnym. Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez NOBILI PARTNERS Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.

Umowa zlecenie

Zobacz więcej:

Staż
Administration Panel Support Intern
Firma: indaHash
Data dodania: 09.11.2018
Warszawa, ul. Solec 22
więcej
Staż
Influencer Relations Intern with German
więcej
Staż
Social Media Campaign Associate with Arabic language