Stażysta/-tka ds. Rekrutacji (umowa zlecenie)

Profil - image
Staż Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Human Resources / Zasoby ludzkie,

Nazwa firmy

Skanska

Skanska to jedna z największych firm budowlano-deweloperskich na świecie. Budujemy zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, troszczymy się o potrzeby społeczności, w których działamy i o to, jak nasze realizacje będą wpływały na życie ludzi w długiej perspektywie. Uczestniczymy w najbardziej innowacyjnych przedsięwzięciach naszych czasów. Standardy pracy Skanska na całym świecie określają zapisy „Kodeksu postępowania”. Na każdym rynku pracujemy zgodnie ze wspólnymi wartościami: troszczymy się o życie, działamy etycznie i transparentnie, razem jesteśmy lepsi, dbamy o klienta. W Polsce Skanska jest obecna poprzez trzy spółki: wykonawczą, biurową i mieszkaniową.

Opis stanowiska

Co będzie Twoim zadaniem?

  • obsługa systemu rekrutacyjnego (testy systemu, tłumaczenia, bieżąca praca)
  • publikacja ofert pracy oraz współpraca z zewnętrznymi dostawcami tej usługi
  • koordynacja spotkań z Kandydatami
  • wsparcie zespołu w prowadzonych procesach rekrutacji (selekcja aplikacji, wyszukiwanie Kandydatów, rozmowy telefoniczne)
  • pomoc w bieżących projektach z obszaru rekrutacji i adaptacji pracowników
  • tworzenie raportów, zestawień i prezentacji na potrzeby działu

Wymagania

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • jesteś studentem/studentką studiów dziennych, wieczorowych lub zaocznych
  • studiujesz na kierunku związanym z zarządzaniem zasobami ludzkimi lub pokrewnym (Psychologia / Socjologia / Zarządzanie / Administracja)
  • interesujesz się tematyką HR i planujesz rozwój w tym kierunku
  • jesteś osobą w pełni dyzpozycyjną (min. 4 dni w tygodniu)
  • sprawnie posługujesz się pakietem MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • dobrze organizujesz pracę własną - planujesz zadania i ustalasz priorytety
  • chcesz brać odpowiedzialność za realizowane zadania
  • ważna jest dla Ciebie dokładność i dobra jakość wykonywanej pracy
  • lubisz pracę w zespole i kontakt z innymi ludźmi
  • dobrze mówisz i piszesz po angielski

Tak

Oferujemy

Co zyskasz?

  • płatny staż na umowę zlecenie (min. 6 miesięcy)
  • elastyczny grafik dostosowany do planu zajęć
  • pracę w jednym z najnowocześniejszych biur na warszawskiej Woli, w którym będziesz uśmiechać się do woli
  • wsparcie Zespołu i pracę w kulturze feedbacku
  • możliwość uczenia się, dzięki pracy z doświadczonymi ekspertami, którzy chętnie dzielą się wiedzą
  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku (Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia)
  • jabłka na zdrowie

Gdzie będzie Twoje miejsce pracy?

komunikatywność i budowanie relacji, praca w grupie, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), angielski,

Wymagane dokumenty

CV

Kandydacie, Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Skanska S.A. w Warszawie, z która możesz kontaktować się pod adresem do korespondencji: Al. „Solidarności” 173, 00-877 Warszawa lub bezpośrednio pod adresem mailowym: odo@skanska.pl

Twoje dane osobowe, o których podanie prosimy Cię w treści ogłoszenia, będą przetwarzane na podstawie przepisów prawa pracy. Jeżeli zdecydujesz się przekazać nam dodatkowe informacje o sobie, dane te będą przetwarzane na podstawie odrębnej, wyrażonej przez Ciebie zgody, która powinna brzmieć następująco: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym zgłoszeniu rekrutacyjnym w celach rekrutacyjnych Skanska S.A. z siedzibą w Warszawie." Jeżeli zapomnisz jej wyrazić w swoim CV lub liście motywacyjnym, poprosimy Cię o jej uzupełnienie na rozmowie kwalifikacyjnej lub o dostarczenie nowych dokumentów aplikacyjnych niezawierających dodatkowych informacji. Twoje dane będziemy przetwarzać wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji:

na niniejsze stanowisko, lecz nie dłużej niż przez trzy miesiące po wyborze pierwszego kandydata, na wypadek, gdybyśmy musieli powtórzyć rekrutację;

na inne, podobne stanowiska w Skanska przez okres 1 roku, jeżeli wyrazisz nam zgodę na umieszczenie Twoich danych w naszej bazie kandydatów do pracy: "Chcę, aby Skanska S.A. umieściła moje zgłoszenie w bazie kandydatów do pracy w Skanska S.A. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla celów przyszłych rekrutacji w Skanska S.A. "

W dalszym etapie rekrutacji możesz zostać poproszony o przedstawienie swojego portfolio, wykonanie testów/kazusów merytorycznych, przekazanie próbki Twojej pracy, wykonanie testów językowych oraz o uczestnictwo w diagnozie potencjału menadżerskiego.

W każdej chwili możesz cofnąć wyrażone zgody, wysyłając e-mail na adres: odo@skanska.pl lub usunąć je samodzielnie z systemu rekrutacyjnego Skanska Recruit. Masz również prawo do dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz przeniesienia. Pełną informację o wszystkich przysługujących Ci prawach uzyskasz tutaj.

Umowa zlecenie

Zobacz więcej:

Staż
Stażysta do działu Księgowości
Firma: Vistra Corporate Services Sp. z o.o.
Data dodania: 24.03.2020
więcej
Staż
Stażysta w dziale Prawnym
więcej
Staż
Stażysta w Departamencie Strategii
Firma: PKO Leasing SA
Data dodania: 23.03.2020