Stażysta / Stażystka Działu Księgowości

Profil - image
Staż Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Bankowość / Finanse / Ekonomia,
Nr referencyjny: WAW/Trainee

Nazwa firmy

Vistra Corporate Services Sp. z o.o.

Vistra oferuje szerokie spektrum usług od obsługi kadr i płac oraz księgowości, poprzez sprzedaż spółek typu shelf, po administrowanie funduszami, usługi powiernicze i fuzje. Obecnie w 39 krajach na całym świecie pracuje ponad 4300 osób, co sprawia, że firma plasuje się w światowej czołówce firm z branży. Firma intensywnie się rozwija, dlatego do biur w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i Lublinie przez cały rok poszukujemy stażystów i specjalistów.

Opis stanowiska

  • przygotowywanie dokumentów i koordynowanie obiegu korespondencji urzędowej
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych pod okiem przełożonego
  • współpraca z innymi działami firmy
  • pomoc w przygotowywaniu sprawozdań finansowych i raportów managerskich
  • pomoc w przygotowywaniu miesięcznych deklaracji CIT i VAT

Wymagania

  • zainteresowanie rozwojem kariery w pełnej księgowości
  • III, IV lub V rok studiów na kierunku Finanse i Rachunkowość
  • znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie B1
  • dyspozycyjność minimum 20 godzin tygodniowo
  • chęć podjęcia dłuższej współpracy

Tak

Oferujemy

  • płatny staż w dziale księgowości
  • Vistra Juniors Fast Track - cykl intensywnych szkoleń, które ułatwią rozwój kariery w Vistrze!
  • przejrzystą ścieżkę kariery i realną możliwość rozwoju
  • czas pracy dopasowany do planu zajęć
  • biuro w centrum miasta
  • owoce i napoje w biurze
  • imprezy integracyjne
  • dostęp do karty Multisport
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej

komunikatywność i budowanie relacji, praca w grupie, przetwarzanie i selekcja informacji, rozwiązywanie problemów, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), rachunkowość, analiza ekonomiczna, praktyczne stosowanie przepisów prawa, angielski,

Wymagane dokumenty

CV w języku polskim

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dodanie klauzuli: “Udzielam zgody Vistra Corporate Services Sp. z o.o. na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w złożonych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Stażysty / Stażystki Działu Księgowości”

oraz dobrowolnie: “Ponadto, udzielam zgody Vistra Corporate Services Sp. z o.o. na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w złożonych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych, na potrzeby przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacji na stanowiska zbliżone do aplikowanego”.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych ujawnionych przez kandydatów w dokumentach aplikacyjnych jest Vistra Corporate Services Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 56 C, 00-803 Warszawa. Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko. Bez odrębnej zgody kandydata, jego dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Kandydatom przysługuje prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże bez ich podania nie jest możliwe zrealizowanie celu, o którym mowa wyżej.

Umowa zlecenie

Zobacz więcej:

Staż
Internship in Finance
Firma: Discovery
Data dodania: 11.10.2019
Warsaw, Poland
więcej
Staż
Stażysta
Firma: Phinance
Data dodania: 09.10.2019
więcej
Staż
Stażysta w Dziale Sprzedaży
Firma: Velvet CARE sp. z o.o.
Warszawa, ścisłe centrum