Stażysta PR

Profil - image
Staż Kategoria ofert:
Profil stanowiska:

Nazwa firmy

Publicis Media

Publicis Media jest obok Publicis Communications, Publicis Sapient oraz Publicis Healthcare, jednym z czterech globalnych centrów kompetencyjnych tworzących holding reklamowy Publicis Groupe. W ramach Publicis Media w Polsce działają agencje: Starcom, Zenith, Spark Foundry, Blue 449, Performics oraz LiquidThread. Każda z nich, w oparciu o własne zasoby i ekspercką wiedzę, gwarantuje klientom łatwy dostęp do wszystkich kluczowych kompetencji i usług specjalistycznych Publicis Media, odpowiadających na ściśle określone potrzeby biznesowe marek i firm. Publicis Media zatrudnia na polskim rynku ponad 550 ekspertów w takich obszarach jak strategia komunikacji, planowanie i zakup mediów, performance marketing, analityka i badania, technologia i zarządzanie danymi, content marketing oraz business transformation. Publicis Media jest jedną z dwóch największych pod względem obrotów grup agencji w Polsce (ranking RECMA). W 2017 r. Publicis Media zdobyła tytuł Najbardziej Pożądanego Pracodawcy w rankingu międzynarodowej firmy Antal.

Opis stanowiska

  • zainteresowanie tym co nowego w branży komunikacyjnej
  • otwartość na uczenie się od profesjonalistów podstaw warsztatu PR
  • sumienność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • czerpanie przyjemności z gry zespołowej
  • płynnego szusowania między rzeczywistością online i offline

Wymagania

  • praca przy obsłudze największych marek technologicznych i gamingowych na świecie
  • tworzenie kreatywnych koncepcji i łowienie najnowszych trendów
  • współpraca przy organizacji wydarzeń oraz projektów specjalnych
  • przygotowanie dokumentów komunikacyjnych – od raportów po prezentacje

Tak

Oferujemy

Co zyskasz dołączając do MSLGROUP?

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w jednej z największych międzynarodowych agencji PR w Polsce i na świecie
  • Dostęp do globalnego know-how oraz cyklu szkoleń The Best Practice Training Programme
  • Pakiet benefitów pracowniczych
  • Pracę w zgranym i przyjaznym zespole z doświadczonymi konsultantami o wielu specjalizacjach
  • Pracę w komfortowych warunkach w nowoczesnym biurze
  • Nieformalny styl pracy

komunikatywność i budowanie relacji, praca w grupie, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), angielski,

Wymagane dokumenty

CV

Zamierzasz aplikować w związku z rekrutacją organizowaną w Agencji z Grupy Publicis (jako pracownik, stażysta, zleceniobiorca czy współpracownik) przy użyciu platformy SmartRecruiters. Możliwe także, że otrzymałeś wiadomość e-mail od zespołu rekrutacyjnego Agencji z Grupy Publicis z zaproszeniem do złożenia Twojej aplikacji poprzez platformę SmartRecruiters w związku z rekrutacją.

Celem niniejszej polityki prywatności dla kandydatów do pracy (zwanej dalej "Polityką") jest szczegółowe poinformowanie Cię o tym, w jaki sposób wykorzystywane będą dane osobowe do celów rekrutacji i jak długo będą one przechowywane. Polityka udziela informacji, które muszą być Ci przekazane z uwagi na obowiązujące ogólne rozporządzenie o ochronie danych (UE) 2016/679 (RODO).

Każda Agencja, do której się zwracasz, jest traktowana jako administrator danych. Ponieważ Twoje dane osobowe są udostępniane pomiędzy Agencjami Grupy Publicis za pomocą platformy SmartRecruiters (patrz artykuł 9 niniejszej polityki poniżej), Agencje tej grupy są uważane za współadministratorów. "Agencja" to firma lub marka używana przez jeden z podmiotów należących do Grupy Publicis. W dalszej części niniejszej polityki terminy "my", "nas" i "nasz" odnoszą się do jednej lub kilku Agencji z Grupy Publicis. Platforma SmartRecruiters jest dostarczana przez spółkę SmartRecruiters Inc, a Grupa Publicis korzysta z tej platformy jako klient spółki. W świetle powyższego SmartRecruiters jest uważany za podmiot przetwarzający dane (procesor).

Spółki powyższe wspólnie decydują o procesach rekrutacyjnych.

Pełny etat

Zobacz więcej:

Staż
Stażysta / Stażystka w Dziale Księgowości
Firma: Vistra Corporate Services Sp. z o.o.
Data dodania: 13.12.2019
więcej
Staż
Stażysta/tka w Zespole Wsparcia Systemu Księgowego
więcej
Staż
PŁATNY STAŻ w Dziale Trade Marketingu
Firma: Stock Polska Sp. z o.o.
Warszawa Centrum