Stażysta (F/M) w Departamencie Finansów i Kontrolingu

Profil - image
Staż Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Bankowość / Finanse / Ekonomia,
Nr referencyjny: PFR/DFK/S/05/2019

Nazwa firmy

Polski Fundusz Rozwoju S.A.

PFR to grupa instytucji finansowych i doradczych dla przedsiębiorców, samorządów i osób prywatnych inwestująca w zrównoważony rozwój społeczny i wzrost gospodarczy kraju.

Opis stanowiska

Do zadań kandydata będzie należało:

  • kontrola poprawności dekretacji faktur i dokumentów księgowych dla celów kontrolingowych,
  • wsparcie w procesie monitorowania realizacji planu finansowego oraz budżetów kosztowych,
  • udział w procesach zamknięcia miesiąca,
  • wsparcie w procesie zarządzania płynnością finansową spółki,
  • wsparcie w przygotowaniu analiz i raportów z bieżącej działalności spółki,

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości MS Excel,
  • wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznego myślenia,
  • rozwiniętych umiejętności interpersonalnych i samodzielności w pracy,
  • świadomości kosztowej,
  • staranności i dokładności,
  • silnego zaangażowania i chęci rozwoju,
  • bardzo dobrej organizacji czasu pracy,

Tak

Oferujemy

Wybranemu kandydatowi oferujemy:

  • pracę w dynamicznym zespole,
  • udział w ambitnych i innowacyjnych projektach mających realny wpływ na rozwój gospodarczy Polski,
  • umowę zlecenie – praca przynajmniej 20 godzin tygodniowo (elastyczny czas pracy),
  • konkurencyjne wynagrodzenie,

Wymagane dokumenty

CV

Klauzula

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. ul. Krucza 50, 00-025 Warszawa, jako administratora danych, moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji oznaczonego numerem referencyjnym PFR/DFK/S/05/2019.

albo klauzulę zgody rozszerzonej o przetwarzanie danych osobowych również do celów przyszłych rekrutacji:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. ul. Krucza 50, 00-025 Warszawa, jako administratora danych, moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji oznaczonego numerem referencyjnym PFR/DFK/S/04/2019 oraz ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Polski Fundusz Rozwoju S.A.”

Umowa zlecenie

Zobacz więcej:

Staż
PR Intern
Firma: FlixBus
Data dodania: 23.05.2019
więcej
Staż
Staż w Dziale Prawnym
Firma: CEVA LOGISTICS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
więcej
Staż
Młodszy Specjalista ds. Płatności (k/m)
Firma: Electra M&E Polska Sp. z o.o.