Stażysta administracyjny ds. projektu

Profil - image
Staż Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Administracja biurowa, Bankowość / Finanse / Ekonomia, Outsourcing / Usługi dla biznesu,

Nazwa firmy

Grant Thornton

Jesteśmy jedną z największych firm audytorsko-doradczych w Polsce, należymy do sieci Grant Thornton International. Działamy na rynku od 25 lat. Zatrudniamy obecnie ponad 550 osób w sześciu biurach w Polsce.

Opis stanowiska

Pracując jako Stażysta, będziesz mieć możliwość obserwowania pracy przy projektach audytorskich, współpracując z zespołem oraz z klientem. Będziesz przygotowywać dokumenty i raporty, oraz nauczysz się weryfikować dokumenty finansowe klientów.  Doświadczenie zdobyte w dynamicznie rozwijającym się Zespole otworzy przed Tobą szerokie możliwości rozwoju. Jeśli jesteś uporządkowany,  spostrzegawczy i lubisz zagadki, a do tego praca z ludźmi sprawia Ci przyjemność –  nasz zespół będzie idealnym miejscem dla Ciebie.

Wymagania

Wymagamy:

  • statusu studenta
  • dyspozycyjności około 25-30 godzin tygodniowo
  • rozwiniętych zdolności interpersonalnych
  • komunikatywnej znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
  • spostrzegawczości i umiejętności analitycznego myślenia
  • dobrej organizacji pracy, skrupulatności

Tak

Oferujemy

Oferujemy:

  • płatny staż w oparciu o umowę zlecenie
  • możliwość nawiązania dłuższej współpracy
  • elastyczne godziny pracy (możliwość połączenia stażu ze studiami)
  • wsparcie od osób z dużym doświadczeniem (chętnie dzielimy się wiedzą)
  • rozwijającą i ciekawą pracę w dynamicznym zespole profesjonalistów
  • możliwość zapoznania się ze specyfiką pracy w dużej firmie i poznanie audytu ’od kuchni’
  • udział w szkoleniach wewnętrznych
  • przyjazną atmosferę
  • komfortowe miejsce pracy

Wymagane dokumenty

CV

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Umowa zlecenie

Zobacz więcej:

Staż
MANAGERIAL DEVELOPMENT PROGRAM IN MARKETING FOR P&G HEALTH
Firma: Procter & Gamble Polska Sp. z.o.o.
Data dodania: 02.12.2019
więcej
Staż
Stażysta PR
Firma: Publicis Media
Warzawa
więcej
Staż
Doradca finansowy
Firma: Phinance
Data dodania: 29.11.2019