Stażysta

Profil - image
Staż Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Bankowość / Finanse / Ekonomia, Ubezpieczenia,

Nazwa firmy

Phinance

Biuro W4 Phinance - oddział największej niezależnej firmy doradztwa finansowego w Polsce poszukuje stażysty.

Zajmujemy się dostarczaniem naszym klientom najlepszych rozwiązań w zakresie: kredytów, ubezpieczeń, inwestycji, czy oszczędności. Stawiamy na systematyczne budowanie kompetencji pracowników, inwestując w ich rozwój. Phinance to miejsce różnorodnych wyzwań dla samodzielnych i ambitnych osób, które chcą pracować w finansach.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • czynny udział w szkoleniach

  • bezpośrednia obsługa klienta w zakresie rozpoznawania potrzeb, planowania finansowego oraz doradztwa w doborze produktów finansowych zgodnie ze standardami firmy,

  • pozyskiwanie oraz budowanie długotrwałych relacji z klientem.

Wymagania

Wymagania:

  • komunikatywność,

  • mobilność,

  • chęć do pracy z klientem,

  • aktualny student (preferowane kierunki: finanse, ekonomia, zarządzanie, prawo, administracja, psychologia, socjologia),

  • dyspozycyjność w wymiarze min. 20 godz./tyg.

Tak

Oferujemy

Oferujemy:

  • 1200 - 1800 zł netto/msc.,

  • kartę MultiSport,

  • możliwość pozostania z nami na dłużej po odbyciu stażu,

  • elastyczny czas pracy,

  • wiele ścieżek rozwoju,

  • profesjonalne szkolenia od podstaw,

  • opieka dedykowanego doradcy na okres wdrożenia,

  • przyjazna atmosfera i niekorporacyjny klimat,

  • wyjazdy integracyjne oraz konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami,

  • certyfikacje w TU oraz KNF (koszty po naszej stronie).

Kluczowe kompetencje

komunikatywność i budowanie relacji,

Wymagane dokumenty

CV

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Umowa zlecenie

Zobacz więcej:

Staż
Internship in Finance
Firma: Discovery
Data dodania: 11.10.2019
Warsaw, Poland
więcej
Staż
Stażysta
Firma: Phinance
Data dodania: 09.10.2019
więcej
Staż
Stażysta w Dziale Sprzedaży
Firma: Velvet CARE sp. z o.o.
Warszawa, ścisłe centrum