Staż w Zespole HR - półroczny płatny staż

Profil stanowiska: Human Resources / Zasoby ludzkie,
Data ważności oferty: 13.10.2017

Skanska

Skanska do jedna z największych firm budowlano-deweloperskich na świecie. Budujemy zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, troszczymy się o potrzeby społeczności, w których działamy i o to, jak nasze realizacje będą wpływały na życie ludzi w długiej perspektywie. Uczestniczymy w najbardziej innowacyjnych przedsięwzięciach naszych czasów. Standardy pracy Skanska na całym świecie określają zapisy „Kodeksu postępowania”. Na każdym rynku pracujemy zgodnie ze wspólnymi wartościami: troszczymy się o życie, działamy etycznie i transparentnie, razem jesteśmy lepsi, dbamy o klienta. W Polsce Skanska jest obecna poprzez trzy spółki: wykonawczą, biurową i mieszkaniową.

Interesujesz się tematyką HR? Chcesz zdobyć lub poszerzyć swoje doświadczenie zawodowe? Dołącz do Zespołu HR w Skanska! Oferujemy 6-miesięczny płatny staż. Obecnie poszukujemy STAŻYSTÓW do naszych podzespołów działających w ramach działu HR. W zależności od tego do jakiego podzespołu dołączysz, będziesz zajmować się:

• Dbaniem o wizerunek pracodawcy

• Zarządzaniem talentami

• Rekrutacją pracowników

• Organizacją szkoleń i dbaniem o rozwój pracowników

Szukamy Ciebie, jeśli:

• Posiadasz status studenta studiów dziennych lub zaocznych (preferowane kierunki związane z Zasobami Ludzkimi)

• Pragniesz się rozwijać, zdobywać nową wiedzę i doświadczenie w obszarze HR

• Pierwsze doświadczenie zawodowe (w pracach administracyjno-biurowych, firmach doradczych z obszaru HR, w wewnętrznym dziale zasobów ludzkich) będzie Twoim dodatkowym atutem

• Sprawnie posługujesz się pakietem MS Office

• Jesteś osobą komunikatywną, odpowiedzialną, potrafiącą pracować w zespole

• Znasz język angielski

Co zyskasz?

• 6-miesięczny płatny staż w Zespole HR

• Doskonały początek kariery zawodowej

• Możliwość pogodzenia studiów z pracą

• Udział w realizacji ciekawych projektów

• Możliwość pracy w międzynarodowej firmie

• Pracę w młodym, entuzjastycznym zespole

• Udział w szkoleniach

komunikatywność i budowanie relacji, praca w grupie, podejmowanie decyzji i radzenie sobie ze stresem, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), obsługa mediów społecznościowych, angielski,

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Skanska SA (ul. Gen. Józefa Zajączka 901-518 Warszawa) / Skanska Property Poland Sp. z o.o. (ul. Jana Pawła II 17, 00-854 Warszawa)/ Skanska Residential Development Poland Sp. z o.o. (ul. Jana Pawła II 17, 00-854 Warszawa)/ Skanska Commercial Development Europe Sp. z o.o. (ul. Jana Pawła II 17, 00-854 Warszawa) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

STAŻYSTA W DZIALE MARKETINGU
Firma: BSC Real Estate Advisors Sp. z o. o. Sp. k.
Staż w Dziale Marketingu
Firma: Siniat Sp. zo.o.
Stażysta w Dziale Analiz
Firma: X-Trade Brokers DM S.A.