Staż w Dziale Taryf, Raportowania i Sprawozdawczości Regulacyjnej

Profil - image
Staż Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Administracja biurowa, Bankowość / Finanse / Ekonomia, Energetyka,

Nazwa firmy

PKN ORLEN S.A.

PKN ORLEN jest nowoczesnym graczem na rynku paliw i energetyki, największą firmą w Europie Środkowo-Wschodniej, notowaną w prestiżowych, światowych zestawieniach Fortune Global 500, Platts TOP250 czy Thompson Reuters TOP 100. Koncern dysponuje nowoczesnymi, zintegrowanymi aktywami zdolnymi do przerobu ponad 35 mln ton różnych gatunków ropy rocznie, a sprzedaż detaliczna prowadzona jest z wykorzystaniem największej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej sieci blisko 2800 nowoczesnych stacji paliw w Polsce, Niemczech, Czechach i na Litwie. Oferta PKN ORLEN to ponad 50 najwyższej jakości produktów petrochemicznych i rafineryjnych sprzedawanych w ponad 90 krajach świata. W obszarze wydobycia Koncern dysponuje własną bazą zasobów ropy i gazu (2P), które na koniec 2017 roku wyniosły ok. 153 mln boe. ORLEN nieprzerwanie od kilku lat uznawany jest najcenniejszą marką w Polsce, wycenianą na poziomie 4,7 mld zł, PKN ORLEN jest także jedyną w regionie firmą, która otrzymała już szósty raz z rzędu prestiżowy tytuł The Most Ethical Company, przyznawany przez amerykański Ethisphere Institute.

Opis stanowiska

  • udział w procesach weryfikujących zasady rozliczeń, ewidencji i księgowań w systemie finansowo-księgowym SAP
  • przygotowanie danych, w tym finansowych dla potrzeb taryfowych, sprawozdawczych oraz audytów
  • wsparcie analizy biznesowej dotyczącej zmian regulacyjnych
  • opracowywanie materiałów z zakresu ekonomiki energetyki
  • współpraca z innymi obszarami Koncernu w zakresie ekonomiki energetyki

Wymagania

• jesteś studentem IV, V roku lub absolwentem kierunków: energetyka, elektrotechnika, ekonomia lub finanse i rachunkowość

• znasz język angielski na poziomie komunikatywnym

• znasz MS Excel na poziomie dobrym

• znasz SAP lub inne systemy finansowo-księgowe – mile widziane

• posiadasz wiedzę z zakresu energetyki / rynku energii elektrycznej – mile widziane

• potrafisz pracować w zespole

• proaktywnie poszukujesz rozwiązań

Tak

Oferujemy

- płatny staż
- możliwość rozwoju
- wsparcie merytoryczne opiekuna
- doświadczenie i wiedzę ekspercką
- udział w innowacyjnych projektach
- elastyczny czas pracy

praca w grupie, rozwiązywanie problemów, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), analiza ekonomiczna, angielski,

Wymagane dokumenty

CV

Klauzula

Umowa zlecenie

Zobacz więcej:

Staż
Stażysta/tka SEO
Firma: Whites Sp. z o. o.
Data dodania: 24.04.2019
więcej
Staż
Staż w Dziale Logistyki
Firma: TARGET Polska Sp. z o.o., Sp. K.
więcej
Staż
Staż w Dziale Prawnym
Firma: CEVA LOGISTICS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ