STAŻ W DZIALE PRAWNYM

Profil - image
Staż Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Prawo,
Nr referencyjny: BNG_LEGALINTERN

Nazwa firmy

Man On The Moon

Jesteśmy Agencją HR, która chce towarzyszyć firmom i pracownikom na ich indywidualnej ścieżce rozwoju. Wierzymy, że droga, którą pokonuje każdy z nas nie jest przypadkowa, a najważniejsze momenty to te, kiedy spotykamy na niej innych ludzi.

Pracujemy z ludźmi i dla ludzi - tworzymy dla nich przyjazny, zawodowy świat. Lubimy podkreślać, że sami też jesteśmy ludźmi, którzy mają swoje pasje, doświadczenia i marzenia. Pracownikom pomagamy się rozwijać, a pracodawcom budować efektywniejszy biznes, którego podstawą jest Człowiek i jego kompetencje. Tworzymy nowe standardy HR, które pozwalają każdemu być sobą, odkrywać swoje najlepsze strony, a przy okazji cieszyć się życiem.

Jesteśmy zespołem doświadczonych konsultantów HR, którzy z pasją, uważnością i skupieniem na człowieku przez ostatnich 10 lat współtworzyli kulturę organizacyjną w międzynarodowych, nowoczesnych organizacjach.

Opis stanowiska

Brand New Galaxy Spółka z o.o. (BNG) to niezależna platforma integrująca tzw. „smart business solutions” w obszarze marketingu i technologii. BNG jest przystanią dla ciekawych i dynamicznych pomysłów z pogranicza marketingu i nowych technologii, które świetnie odnajdują się w środowisku startupowym, choć skalą swoich projektów mogą konkurować z niejedną sieciową agencją. Oprócz BNG, w skład grupy wchodzą m.in.: Pathfinder 23 – agencja o profilu E-commerce, Spacecamp - agencja digitalowa o profilu kreatywno - technologicznym, Life on Mars - agencja through the line, budująca komunikację marek w ekosystemie digital i poza nim, Synthrone - platforma do automatyzacji wdrożeń oraz analityki obecności marek w E-commerce, Stratosfera – agencja doradztwa strategicznego budowy marki, Man on the Moon – agencja HR specjalizująca się w obszarze marketingu i reklamy.

Wymagania

Jeśli:

  • jesteś studentem/-tką minimum 2-ego roku Prawa, czujesz, że świetnie odnajdujesz się w tej dziedzinie i jest ona Twoją autentyczną pasją
  • jesteś dyspozycyjny/-a czasowo minimum pełne 2 dni w tygodniu przez minimum najbliższe 3 miesiące
  • interesuje Cię zdobycie doświadczenia w wewnętrznej obsłudze prawnej przedsiębiorstwa
  • płynnie posługujesz się językiem niemieckim (minimum B2) i dobrze znasz język angielski (minimum B1)
  • Dlaczego? Obecni członkowie zespołu prawnego świetnie znają różne języki, ale jeszcze żaden z nich nie zna niemieckiego – brakuje nam tej kompetencji i marzy nam się, byś wypełnił/-a tę lukę!

  • jesteś świetnie zorganizowany/-a i uważny/-a i cechuje Cię dbałość o szczegóły
  • jesteś cierpliwy/-a i pełen/pełna szacunku do wyzwań
  • jesteś nastawiony/-a na naukę i nie boisz się pytać
  • w pracy najbardziej cenisz transparentną komunikację, wsparcie, zrozumienie i jasno sprecyzowane cele
  • nie odrzucasz myśli, że mógłbyś/mogłabyś pozostać wśród nas po stażu

- zgłoś się! :)

Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcesz nas poznać i przesłać do nas swoje CV i list motywacyjny*

*Pasjami czytamy listy motywacyjne. Wystarczy kilka szczerych słów o sobie i o tym, czego szukasz i co jest dla Ciebie ważne w nowej pracy.

Dziękujemy i do zobaczenia!

Tak

Oferujemy

Przed Tobą

Jako Stażysta w departamencie prawnym BNG będziesz wspierał dział prawny w codziennych obowiązkach. Zdobędziesz bezcenne doświadczenie w obsłudze prawnej kilkuset-osobowej firmy, złożonej z wielu spółek o profilach: marketingowym, e-commerce’owym, reklamowym, IT, strategicznym, HRowym i innych. Zobaczysz, jak funkcjonuje wewnętrzny dział prawny, z czym się mierzy i jakie stawiane są przed nim wyzwania. Wiedzę zdobywać będziesz pod okiem Mecenas Joanny Adamczyk (Head of Legal), która zadba o Twój rozwój zawodowy w środowisku wewnętrznego działu prawnego dużej firmy. Na co dzień otaczać Cię będą przesympatyczni i zawsze pomocni pracownicy Brand New Galaxy oraz wspaniałe designerskie wnętrza naszego nowiutkiego biura w Centrum Praskim Koneser. Dla najlepszych stażystów będzie potem możliwość zatrudnienia się w BNG.

komunikatywność i budowanie relacji, przetwarzanie i selekcja informacji, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), praktyczne stosowanie przepisów prawa, angielski, niemiecki,

Wymagane dokumenty

CV

Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) przez Man on the Moon Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Małopolskiej 2, 60-616 Poznań. Zapoznałem/zapoznałam się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych, w tym z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawienia, usunięcia, żądania ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia. Jestem świadom/świadoma tego, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie.

Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Man on the Moon Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Małopolskiej 2, 60-616 Poznań, w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych co jest jednoznaczne z umieszczeniem mnie w bazie kandydatów do pracy, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Zapoznałem/zapoznałam się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych, w tym z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawienia, usunięcia, żądania ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia. Jestem świadom/świadoma tego, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie.

Dowolna

Zobacz więcej:

Staż
Firma: Man On The Moon
Data dodania: 12.07.2019
Brand New Galaxy Sp. z o. o.
więcej
Staż
PŁATNY STAŻ W AGENCJI REKLAMOWEJ
Warszawa, ul. Ząbkowska 27/31
więcej
Staż
Stażysta PR
Firma: Publicis Media