Staż w Dziale Prawnym

Profil - image
Staż Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Prawo,
Nr referencyjny: SDP/05/2019

CEVA LOGISTICS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

CEVA Logistics - wiodący globalny operator logistyczny, dostarczający dedykowane rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej, frachtu lotniczego i morskiego, dystrybucji i zarządzania transportem swoim klientom w przeszło 170 krajach na Świecie.

Opis stanowiska

Do Twoich obowiązków będzie należało:
- Wsparcie prawno-administracyjne działu prawnego
- Kontakt z KRS w zakresie spraw korporacyjnych; reprezentacji spółki
- monitorowanie zmian w prawie oraz orzecznictwa
- Administrowanie i archiwizowanie dokumentów
- Przygotowywanie prezentacji

Wymagania

Czekamy na Ciebie jeśli posiadasz:
Status studenta studiów prawniczych
- Dyspozycyjność w czasie wakacji 40 h tygodniowo
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2)

Tak

Oferujemy

U nas zdobędziesz nie tylko doświadczenie, ale oferujemy Ci również:
- Płatny staż (3 miesiące)
- Możliwość udziału w projektach
- Indywidualne zadania do zrealizowania przy współpracy z opiekunem stażu
- Współpracę z zesołem pasjonatów i ekspertów
- Stanowisko pracy w nowoczesnym biurze
- Pyszną kawę i codziennie świeże owoce :)

kontakt z KRS w zakresie spraw korporacyjnych, monitorowanie zmian w prawie oraz orzecznictwa, wsparcie prawno-administracyjne działu prawnego, znajomość języka angielskiego n poziomie min. dobrym , administrowanie i archiwizowanie dokumentów, praca w grupie, przetwarzanie i selekcja informacji, angielski,

Wymagane dokumenty

CV

Zgodnie z postanowieniami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) niniejszym informujemy, iż Współadministratorami danych osobowych podanych przez Pana/Panią w procesie rekrutacji jest CEVA Logistics Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku – Białej, ul. Sukiennicza 7, 43 – 300 Bielsko – Biała, KRS: 0000119944, NIP: 547-15-71-905, REGON: 012192119 oraz CEVA Freight (Poland) Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Poleczki 33, 02 – 822 Warszawa, KRS: 0000229880 NIP: 5222760866 REGON: 140078999. Ponadto, informujemy, że:

1. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez firmę CEVA Logistics Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku – Białej oraz firmę CEVA Freight (Poland) Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, w celu niezbędnym do przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji, na podstawie wyrażonej przez Pana/Panią zgody (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych).

2. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane do czasu rozstrzygnięcia procesu rekrutacji.

3. Współadministratorzy danych osobowych mogą powierzyć przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych innym podmiotom z grupy kapitałowej CEVA*.

4. Przysługuje Panu/Pani prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pana/Pani osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

5. Przysługuje Panu/Pani prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Pana/Panią zgody przed jej cofnięciem. Szczegóły dotyczące sposobu cofnięcia wyrażonej zgody znajdują się na stronie internetowej pod linkiem praca.cevalogistics.com.pl/o-nas/co-oferujemy/.

6. Przysługuje Panu/Pani prawo do złożenia skargi do właściwego organu nadzorczego ochrony danych osobowych.

7. Podanie danych w zakresie określonym w przepisach obowiązującego prawa jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pana/Pani wyraźnej zgody.

8. Decyzje dotyczące przeprowadzania oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji mogą być podejmowane w sposób zautomatyzowany (z uwzględnieniem profilowania) w celu przeprowadzenia wstępnej kwalifikacji kandydatów na dane stanowisko.

* CEVA Freight Austria GmbH z siedzibą w Austrii; CEVA Logistics Headoffice B.V. z siedzibą w Holandii

Praca wakacyjna

Zobacz więcej:

Staż
HR Intern
Firma: GOG.com
Data dodania: 14.06.2019
Warsaw (next to ALK:)
więcej
Staż
Płatny staż- Programista PHP
Firma: Business Process Outsourcing sp. z o. o. I sp. k.
więcej
Staż
Stażysta/tka ds. Marketingu
Firma: Whites Sp. z o. o.