Staż w Dziale Prawnym

Profil - image
Staż Kategoria ofert:
Profil stanowiska:

CEVA LOGISTICS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

CEVA Logistics - wiodący globalny operator logistyczny, dostarczający dedykowane rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej, frachtu lotniczego i morskiego, dystrybucji i zarządzania transportem swoim klientom w przeszło 170 krajach na Świecie.

Opis stanowiska

• wsparcie prawno-administracyjne działu prawnego
• kontakt z KRS w zakresie spraw korporacyjnych; reprezentacji spółki
• monitorowanie zmian w prawie oraz orzecznictwa
• administrowanie i archiwizowanie dokumentów
• przygotowywanie prezentacji

Wymagania

- status studenta wydziału prawa

- inicjatywa w działaniu

- zaangażowanie w pracę

Tak

Oferujemy

komunikatywność i budowanie relacji, praca w grupie, przetwarzanie i selekcja informacji, rozwiązywanie problemów, angielski,

Wymagane dokumenty

CV

Zgodnie z postanowieniami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez CEVA Logistics Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku – Białej, ul. Sukiennicza 7, 43 – 300 Bielsko – Biała, KRS: 0000119944, NIP: 547-15-71-905, REGON: 012192119 oraz przez CEVA Freight (Poland) Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Poleczki 33, 02 – 822 Warszawa, KRS: 0000229880 NIP: 5222760866 REGON: 140078999, moich danych osobowych zawartych w przedstawionych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji. Oświadczam, iż zostałem poinformowany, iż Współadministratorami moich danych osobowych jest CEVA Logistics Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku – Białej oraz CEVA Freight (Poland) Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Rozumiem, że Współadministratorzy danych osobowych mogą powierzyć przetwarzanie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy kapitałowej CEVA* oraz wyrażam na to zgodę. Rozumiem, że moje dane osobowe będą przechowywane do czasu rozstrzygnięcia procesu rekrutacji. Po upływie tego okresu dane zostaną zniszczone. Rozumiem, że przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich poprawiania oraz żądanie ograniczenia przetwarzania. Jestem świadom/a, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych z bazy kadydatów Współadministratorów danych osobowych.” * CEVA Freight Austria GmbH z siedzibą w Austrii; CEVA Logistics Headoffice B.V. z siedzibą w Holandii

Dowolna

Zobacz więcej:

Staż
PR Intern
Firma: FlixBus
Data dodania: 23.05.2019
więcej
Staż
Firma: CEVA LOGISTICS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
więcej
Staż
Młodszy Specjalista ds. Płatności (k/m)
Firma: Electra M&E Polska Sp. z o.o.