STAŻ W DZIALE MARKETINGU

Profil - image
Staż Kategoria ofert:
Profil stanowiska:

Nazwa firmy

PAYBACK

Opis stanowiska

Jeśli chcesz:

  • uczestniczyć w procesie definiowania i zakładania ofert promocyjnych w ramach kampanii marketingowych
  • wspierać zespół w realizacji kampanii e-mailingowych
  • tworzyć unikatowe layouty we współpracy z grafikiem i agencjami marketingowymi
  • przygotowywać materiały marketingowe oraz oferty do publikacji

Wymagania

  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • zdolności technicznych i analitycznych, dzięki którym praca na narzędziach i systemach marketingowych nie będzie Ci straszna
  • dokładność i skrupulatność
  • komunikatywność
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym

Tak

Oferujemy

  • pracę z najnowszymi technologiami w grupie doświadczonych profesjonalistów
  • przyjazną i swobodną atmosferę w pracy
  • aktywny udział w bieżących projektach
  • korzystną lokalizację w ścisłym centrum Warszawy oraz dobrą kawę
  • współpracę w formie umowy zlecenia

Wymagane dokumenty

CV

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Loyalty Partner Polska Sp. z o.o. moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb rekrutacji.

Umowa zlecenie

Zobacz więcej:

Staż
Strategy & Finance Intern
Firma: Nethone
Data dodania: 10.12.2019
Warsaw, Poland
więcej
Staż
MANAGERIAL DEVELOPMENT PROGRAM IN MARKETING FOR P&G HEALTH
Firma: Procter & Gamble Polska Sp. z.o.o.
Data dodania: 02.12.2019
więcej
Staż
Stażysta PR
Firma: Publicis Media
Warzawa