Staż w Dziale Customer Service

Profil - image
Staż Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Administracja biurowa,
Nr referencyjny: Customer Service

Nazwa firmy

EPCD Sp. z o.o.

Parfums Christian Dior tworzą wyjątkowi ludzie, których łączy pasja do marki oraz odwaga tworzenia.

Wspólnie dążymy do tego, by każdego dnia inspirować kobiety do marzeń.

Wierzymy, że praca w naszej firmie wzbogaci Twoje dotychczasowe doświadczenie

zawodowe oraz stworzy możliwość rozwoju.

Tym samym mamy nadzieję, że każdy dzień spędzony w PCD będzie dla Ciebie wyjątkowy.

Wyjątkowy jak historia Parfums Christian Dior, która rozpoczęła się w 1947 roku i jest kontynuacją wyrafinowanej francuskiej tradycji, połączonej z odwiecznym pragnieniem oferowania kobietom piękna i szczęścia.

Opis stanowiska

  • Czynny udział w projektach oraz bieżących zadaniach specjalistów Customer Service
  • Przyjmowanie oraz rozpatrywanie pisemnych reklamacji

Wymagania

  • Uśmiech,
  • rzetelność,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

praca w grupie, przetwarzanie i selekcja informacji, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), angielski,

Wymagane dokumenty

CV

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. 2014 poz. 182).

Umowa zlecenie

Zobacz więcej:

Staż
Walk PR Laboratory (płatny staż)
Firma: Walk Sp. z o.o.
Data dodania: 18.05.2018
Warszawa, ul.Dzielna 60
więcej
Staż
Młodszy Konsultant ds. Sprzedaży Mediów
Firma: Cityboard Media
Warszawa, ul. Mokotowska 1
więcej
Staż
PŁATNY STAŻ W DZIALE E-COMMERCE
Firma: ZPR Media
Warszawa, Mazowieckie