Stanowisko specjalistyczne w zakresie prowadzenia postępowań administracyjnych

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Administracja biurowa, Prawo,
Nr referencyjny: ##DSI/04/2018##

Nazwa firmy

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego

Opis stanowiska

Główne obowiązki:

  • prowadzenie postępowań administracyjnych, w tym przygotowywanie propozycji rozstrzygnięć w sprawach z zakresu zadań Departamentu,
  • przygotowywanie projektów stanowisk (interpretacji) prawnych KNF lub UKNF w należących do kompetencji Departamentu sprawach z zakresu usług płatniczych i spółdzielczych kas oszczędnościowo – kredytowych.

Wymagania

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie wyższe prawnicze,
  • dobra znajomość procedury administracyjnej i rynku finansowego,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne, zwłaszcza w zakresie formułowania korespondencji pisemnej,
  • zaangażowanie, samodzielność i inicjatywa w wykonywaniu zadań i organizowaniu pracy,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Wymagania pożądane:

  • znajomość regulacji z zakresu usług płatniczych, spółdzielczych kas oszczędnościowo-kredytowych i innych sektorów rynku finansowego
  • doświadczenie zawodowe zdobyte w instytucjach finansowych lub administracji publicznej w obszarach compliance, prawnym, prowadzenia postępowań administracyjnych lub pracy akademickiej,
  • znajomość zagadnień ekonomicznych i finansowych, w tym zasad funkcjonowania rynku usług płatniczych i innych uczestników rynku finansowego oraz orientacja w bieżących wydarzeniach na rynku finansowym,
  • otwartość na poszerzanie wiedzy i realizację złożonych zadań wymagających współpracy w zespole.

Tak

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • pracę w prestiżowej państwowej instytucji nadzorującej rynek finansowy,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach.

komunikatywność i budowanie relacji, przetwarzanie i selekcja informacji, podejmowanie decyzji i radzenie sobie ze stresem, rozwiązywanie problemów, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), praktyczne stosowanie przepisów prawa,

Wymagane dokumenty

CV i list motywacyjny

www.knf.gov.pl/knf/pl/komponenty/img/Klauzula_informacyjna_dla_kandydat%C3%B3w_UKNF_61992.pdf

Pełny etat

Zobacz więcej:

Praca
młodsza/y księgowa/y
Firma: Randstad Finance
Data dodania: 10.08.2018
Warszawa - Okęcie
więcej
Praca
specjalistyczne
Firma: Urząd Komisji Nadzoru Finansowego
Warszawa, ul. Jasna
więcej
Praca
German Accounting Assistant (Order to Cash)
Firma: FRISTA
Warszawa, Mazowieckie