Specjalista w Centrum Zarządzania Korporacyjnego

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska:

Nazwa firmy

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

Misją Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (PAIH) jest zwiększenie zasięgu i dynamiki umiędzynarodowienia polskich przedsiębiorstw oraz napływu bezpośrednich inwestycji zagranicznych do kraju.

Agencja wspiera w pokonywaniu procedur administracyjnych, znalezieniu odpowiedniej lokalizacji, wiarygodnych partnerów oraz dostawców.

Działa zarówno w Polsce, jak i poprzez Zagraniczne Biura Handlowe (ZBH) na całym świecie.

Opis stanowiska

  • wsparcie przy obsłudze formalno-prawnej organów Spółki, w szczególności poprzez: sporządzanie i weryfikacja pism, umów, pełnomocnictw, dokumentów korporacyjnych
  • przygotowywanie materiałów, dokumentów, na posiedzenia Zarządu, Rady Nadzorczej oraz na potrzeby Walnych Zgromadzeń/nadzoru właścicielskiego, zgodnie z zadaniami CZK
  • przygotowywanie projektów dokumentów sprawozdawczych Zarządu i Rady Nadzorczej
  • prowadzenie rejestrów i zestawień oraz archiwizacja dokumentacji
  • redagowanie pism, regulacji wewnętrznych i procedur
  • wsparcie i bieżąca współpraca z jednostkami organizacyjnymi w obszarze obsługi korporacyjnej

Wymagania

  • mile widziana osoba o statusie studenta/ki IV/V roku prawa lub absolwent/ka wydziału prawa
  • dobra znajomość prawa cywilnego i prawa spółek
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • doświadczenie w pracy z dokumentacją korporacyjną/urzędową
  • bardzo dobra organizacja pracy, dbałość o procedury i dokumenty
  • samodzielność, wielozadaniowość oraz inicjatywa
  • umiejętność pracy w zespole, dobre umiejętności interpersonalne

Tak

Oferujemy

  • wyzwania zawodowe związane z możliwością realizacji ciekawych projektów
  • stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań

Zainteresowany stanowiskiem ?

Wyślij cv na poniższy adres wpisując nazwę stanowiska w tytule.

rekrutacja@paih.gov.pl

Obowiązek informacyjny dla kandydatów o pracę:

www.paih.gov.pl/rodo/rekrutacja

Wymagane dokumenty

CV

Pełny etat

Zobacz więcej:

Praca
Starszy Specjalista w Centrum Zarządzenia Korporacyjnego
Firma: Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.
Data dodania: 24.03.2020
więcej
Praca
HR&Payroll Assistant
Firma: Vistra Corporate Services Sp. z o.o.
więcej
Praca