Specjalista ds.finansowo-księgowych

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska:

Nazwa firmy

British American Tobacco

British American Tobacco Polska Trading w Warszawie: od 2017 roku nasze warszawskie biuro stało się nie tylko sercem komercyjnej spółki w Polsce, ale również siedzibą wiodącego rynku w nowej strukturze obejmującej Europę Północno-Centralną (z ang. NCEA – Northern Central Europe Area).

Ta zmiana umacnia naszą pozycję oraz tworzy międzynarodowe możliwości rozwoju dla naszych pracowników. W naszym warszawskim biurze pracują specjaliści różnych dziedzin, managerowie zarządzający firmą oraz osoby wspierające pracę komercyjnej części naszego biznesu. W biurze oraz w ramach Sił Sprzedaży zatrudniamy ok. 900 pracowników.

Chcemy dostarczać produkty wysokiej jakości, odpowiadające zróżnicowanym potrzebom klientów, dlatego tak duży nacisk kładziemy na rozwój, inwestując od kilkunastu lat w działalność w Polsce.

Obecnie zajmujemy drugą pozycję na polskim rynku, pod względem sprzedaży detalicznej i jako pierwsza międzynarodowa firma tytoniowa w Polsce, wprowadziliśmy nowy model sprzedaży –  sprzedaż bezpośrednią do kilkudziesięciu tysięcy punktów sprzedaży.

Opis stanowiska

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się środowisku międzynarodowej firmy branży FMCG
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta multisport, dodatkowe ubezpieczenie na życie)
  • Przyjazną atmosferę pracy („happy Wednesday”, wspólne świętowanie sukcesów, chillout room)
  • Pracę w godzinach 7-15 bądź 8-16.

Wymagania

Poszukujemy osoby z:

  • dobrą umiejętnością obsługi komputera
  • ze zdolnościami analitycznymi i precyzją w wykonywaniu powierzonych zadań
  • samodyscypliną (wywiązywanie się z ważnych zewnętrznych i wewnętrznych terminów)
  • dobrą umiejętnością komunikacji i współpracy z pracownikami innych działów oraz z firmami zewnętrznymi
  • chęcią do pracy i rozwoju
  • znajomością języka angielskiego – minimum poziom podstawowy
  • doświadczeniem (0-2 lat) w księgowości/finansach mile widziane

Tak

Oferujemy

  • Praca administracyjno- biurowa
  • Przygotowywyanie danych
  • Sporządzanie dokumentacji dokonywanych transakcji

komunikatywność i budowanie relacji, przetwarzanie i selekcja informacji, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), angielski,

Wymagane dokumenty

CV

Pełny etat

Zobacz więcej:

Praca
Specjalista ds Marketingu
Firma: Jeremi Prime
Data dodania: 21.01.2020
więcej
Praca
Asystent ds. marketingu B2B
Firma: Optex Security Sp. z o.o.
więcej
Praca
Resourcing Support - Interview Scheduling
Firma: Standard Chartered
Warsaw, Poland