Specjalista ds wsparcia sprzedaży i marketingu

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Nieruchomości, Sprzedaż, Zdrowie / Uroda / Rekreacja,
Nr referencyjny: 08/2019

Nazwa firmy

Centrum Medyczne Damiana

Centrum Medyczne Damiana powstało w 1994 r. i było pierwszą prywatną placówką medyczną w Warszawie posiadającą przychodnie i szpital. Do tej pory zaufało nam ponad milion Pacjentów. Po wielu latach starań marka Centrum Medycznego Damiana zyskała szacunek, prestiż oraz rozpoznawalność na stołecznym rynku.

Posiadamy w Warszawie osiem placówek medycznych, w których oferujemy kompleksowy zakres konsultacji specjalistycznych i badań laboratoryjnych. Świadczymy również opiekę szpitalną oraz rehabilitację.

To właśnie dzięki pracownikom, którzy pracują w Centrum Medycznym Damiana, nasze przychodnie świadczą opiekę medyczną na najwyższym poziomie, tworząc ciepłą i pełną zaufania atmosferę.

Opis stanowiska

Centrum Medyczne Damiana poszukuje osób na stanowisko:

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży i marketingu

miejsce pracy: Warszawa

Zadania

  • nawiązywanie kontaktów (osobistych, telefonicznych, mailowych) z nowymi i potencjalnymi klientami
  • zarządzanie relacjami z klientami zewnętrznymi
  • kreowanie i koordynowanie działań w mediach społecznościowych

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość j. ukraińskiego w mowie i piśmie
  • dobra znajomość języka polskiego
  • łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów
  • umiejętność i chęć szybkiego uczenia się
  • samodzielność, kreatywność i konsekwencja w codziennym działaniu
  • sprawna obsługa programów MS Office

Tak

Oferujemy

  • zarządzanie relacjami z klientami zewnętrznymi,

komunikatywność i budowanie relacji, organizacja pracy własnej, ukraiński,

Wymagane dokumenty

CV

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacyjnych przez Centrum Medyczne Damiana Holding Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Wałbrzyska 46, 02-739 Warszawa, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych.

Pełny etat

Zobacz więcej:

Praca
Junior Administration & Payroll Specialist with fluent Dutch & English
Firma: Philips Poland Healthcare
Data dodania: 14.08.2019
Łódź
więcej
Praca
Project Assistan/Asystent Projektowy
Firma: Baltic Council for International Education
więcej
Praca
Junior HR Advisor with Dutch & English
Łódź