specjalista ds. promocji

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Marketing / PR / Reklama,

Nazwa firmy

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego

Opis stanowiska

Organizacja i promocja wydarzeń, kontakt z mediami

Wymagania

- doświadczenie w organizacji i promocji wydarzeń,

- doświadczenie w kontaktach z mediami, w tym z mediami społecznościowymi,

- konieczne doświadczenie w pracy z NGO,

- komunikatywność, kreatywność, dyspozycyjność,

- umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja pracy

Tak

Oferujemy

- możliwość zdobycia wszechstronnego doświadczenia zawodowego,

- pracę w dynamicznym, doświadczonym zespole,

- stabilne warunki zatrudnienia,

- miejsce pracy: Warszawa

znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), zarządzanie stronami www, obsługa mediów społecznościowych, komunikacja społeczna,

Wymagane dokumenty

CV

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji kontaktu i statutowych celów administratora, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie kontaktu z osobami zainteresowanymi.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Pełny etat

Zobacz więcej:

Praca
Corporate- HR - Campus Recruitment Sourcer – Analyst
Firma: J.P. Morgan
Data dodania: 15.10.2019
więcej
Praca
Statutory Reporting Consultant - Global Compliance & Reporting
Firma: EY (dawniej Ernst & Young)
Data dodania: 14.10.2019
więcej
Praca
Accounting Specialist - Global Compliance & Reporting