Specjalista ds. obsługi spółki i kontroli wewnętrznej

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Bankowość / Finanse / Ekonomia,
Nr referencyjny: Audyt/2019

Nazwa firmy

MM Prime TFI

MM Prime TFI S.A. jest dynamicznie rozwijającym się, niezależnym Towarzystwem Funduszy Inwestycyjnych. Działa na podstawie zezwolenia Komisji Nadzoru Finansowego na prowadzenie działalności nr DFI/II/4030/13/73/12/13/81/AS.

Powstało z inicjatywy osób z wieloletnim doświadczeniem na rynku finansowym i zarządzania aktywami na poziomie ponad 2 mld EUR.

Opis stanowiska

  • współtworzenie pism do Komisji Nadzoru Finansowego pod nadzorczemu członków Zarządu
  • przygotowywanie korespondencji spółki
  • archiwizacja dokumentów
  • kontrola procesów organizacji w oparciu o przepisy, wytyczne i zarządzenia
  • udział w czynnościach z zakresu audytu i nadzoru wewnętrznego
  • dbałość o zachowanie wysokiej jakości współpracy i etyki zawodowej;
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania

  • ukończonych studiów prawniczych (bądź w trakcie 5 roku studiów prawniczych), mile widziani aplikanci; ciekawości zdobywania wiedzy w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu prawnym;
  • wysokiej motywacji do pracy oraz duże zaangażowanie;
  • komunikatywności i wysokiej kultury osobista;
  • bardzo dobra organizacja pracy i systematyczność w działaniu;
  • znajomość pakietu Office w tym Excel w stopniu co najmniej dobrym;
  • umiejętności logicznego i analitycznego myślenia;

Tak

Oferujemy

  • pracę na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zdobywanie wiedzy z zakresu rynków finansowych pod nadzorem zarządu firmy;
  • możliwość awansu oraz dalszego rozwoju w strukturach firmy, w tym na stanowiskach kierowniczych;
  • uczestniczenie w interesujących szkoleniach umożliwiających własny rozwój;
  • pracę w zespole młodych osób zorientowanych na sukces i rozwój osobisty;
  • przyjazną atmosferę w pracy nastawioną na długoletnią współpracę i wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów;

komunikatywność i budowanie relacji, przetwarzanie i selekcja informacji, praktyczne stosowanie przepisów prawa,

Wymagane dokumenty

CV

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

Pełny etat

Zobacz więcej:

Praca
Młodszy Konsultant do spraw Wycen i Modelowania Finansowego
Firma: Ground Frost Sp. z o.o. Sp. k.
Data dodania: 15.11.2019
więcej
Praca
Konsultant Telefoniczny z językiem niemieckim
Firma: Call Center Poland S.A
Warszawa, Wołoska 16
więcej
Praca
Konsultant Telefoniczny z językiem francuskim