Specjalista ds. obsługi klientów

Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Administracja biurowa, Badania i rozwój, Bankowość / Finanse / Ekonomia, BHP / Ochrona środowiska, Budownictwo, Edukacja / Szkolenia, Energetyka, Grafika / Kreacja / Fotografia, Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka, Human Resources / Zasoby ludzkie, Internet / e-Commerce / Nowe media, Inżynieria, IT, Kontrola jakości, Łańcuch dostaw, Marketing / PR / Reklama, Media / Sztuka / Rozrywka, Nieruchomości, Obsługa klienta / Call Center, Outsourcing / Usługi dla biznesu, Prawo, Produkcja, Sprzedaż, Transport / Spedycja, Ubezpieczenia, Zakupy, Zdrowie / Uroda / Rekreacja,
Data ważności oferty: 19.02.2019

LED Solar System

LED Solar System to młoda i dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna działająca w obszarze nowoczesnych technologii: oświetlenia LED, laserów półprzewodnikowych, DAC audio, systemów fotowoltaicznych. Wraz z rozwojem firmy poszerzamy asortyment oraz przygotowujemy się do wdrożenia produkcji innowacyjnych produktów. Aktualnie prowadzimy badania i jesteśmy na etapie prototypownia innowacyjnych lamp LED dla przemysłu oraz lamp LED do wzrostu roślin.

• przyjmowanie zamówień od klientów;
  • kontakt telefoniczny i mailowy z klientem;
  • obsługa klienta w sklepie stacjonarnym;
  • doradztwo klientowi w obszarze sprzedawanych produktów;
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem;

• nie wymagamy doświadczenia – nauczymy Cię wszystkiego;
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne;
  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • biegłość w obsłudze komputera;
  • wysoki poziom kultury osobistej;
  • zaangażowanie i inicjatywa;
  • wiedza z zakresu technologii LED będzie dodatkowym atutem;

• stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pracę w młodym, dynamicznym i profesjonalnym zespole;
  • pracę na samodzielnym i odpowiedzialnym stanowisku;
  • udział w innowacyjnych projektach;
  • szkolenie z zakresu produktu;
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie;

komunikatywność i budowanie relacji, podejmowanie decyzji i radzenie sobie ze stresem, rozwiązywanie problemów, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook),

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Dorota Klukowska Led Solar System z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Dorota Klukowska LED Solar System z siedzibą w Warszawie przy ul. Władysława Jagiełły 33/5. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Pełny etat

Specjalista ds. Rachunkowości