Specjalista ds. Obsługi Klienta

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Obsługa klienta / Call Center,

Nazwa firmy

FINCAPITAL SP. Z O.O.

Spółka jest poza bankową instytucją finansową specjalizującą się w udzielaniu kredytów konsumenckich online.

Opis stanowiska

  • obsługa klientów telefoniczna, e-mail oraz czat
  • budowanie długotrwałych relacji z Klientami
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • współpraca z innymi działami w firmie
  • bycie dobrym kolegą!

Wymagania

  • umiejętność prowadzenia interesujących i efektywnych rozmów telefonicznych, (wiesz, że rodzina i znajomi to u Ciebie cenią)
  • nastawienie na Klienta
  • zorientowanie na osiąganie celu
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność szybkiego dostosowywania się do pojawiających się zmian
  • podstawowa znajomość obsługi komputera

Tak

Oferujemy

  • UMOWĘ O PRACĘ na pełen etat od pierwszego dnia
  • KONKURENCYJNE WYNAGRODZENIE wraz z SYSTEMEM PREMIOWYM
  • elastyczne godziny pracy
  • wiedzę o naszych usługach w trakcie szkolenia wprowadzającego, wsparcie starszych stażem kolegów
  • możliwość rozwoju w strukturach Spółki z szansą awansu
  • benefity: pakiet opieki medycznej, owocowo-warzywne poniedziałki, prezent na urodziny
  • imprezy integracyjne
  • pyszną kawę każdego dnia

komunikatywność i budowanie relacji, praca w grupie, podejmowanie decyzji i radzenie sobie ze stresem, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook),

Wymagane dokumenty

CV

Stosownie do art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych „RODO”, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fincapital Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Postępu 18B, moich danych osobowych w zakresie zawartym w niniejszym CV/liście motywacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji.

Pełny etat

Zobacz więcej:

Praca
Junior Cash Collector with English
Firma: Accenture Services Sp. z o.o.
Data dodania: 19.11.2019
więcej
Praca
Customer Service Junior Specialist with Dutch
więcej
Praca
Customer Service Junior Specialist with Spanish