Specjalista ds. Kontrolingu

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Bankowość / Finanse / Ekonomia, Outsourcing / Usługi dla biznesu,

Nazwa firmy

G Poland Group

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

• Budżetowanie i forecasting;

• Monitorowanie centrów kosztów i centrów zysku;

• Analiza i księgowanie kosztów;

  • Credit management,

• Analiza odchyleń;

• Monitorowanie wskaźników kpi

• Monitorowanie wyników finansowych

• Wsparcie dla obszaru sprzedaży

• Wsparcie dla działań związanych z polityką cenową

• Opracowanie biznesplanu

    Oferujemy:

    · Umowę o pracę;

    · Ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole;

    · Możliwość rozwoju zawodowego;

    Wymagania

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe (w dziedzinie ekonomii ze specjalnością finanse przedsiębiorstw lub księgowość)
    • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Płynna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (poziom min C1)
    • Doskonała znajomość zasad rachunkowości
    • Biegła znajomość programu Excel

    Tak

    Oferujemy

    Oferujemy:

    znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), rachunkowość, analiza ekonomiczna, angielski,

    Wymagane dokumenty

    CV

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

    Pełny etat

    Zobacz więcej:

    Praca
    Junior Accountant with English
    Firma: Randstad Finance
    Data dodania: 18.01.2019
    więcej
    Praca
    Młodszy Konsultant PR
    Firma: Clear Communication Group
    więcej
    Praca
    JUNIOR HR BUSINESS PARTNER
    Firma: Core Services