Specjalista ds. e-commerce i marketingu internetowego

Profil - image
Praktyki Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Administracja biurowa, Badania i rozwój, Bankowość / Finanse / Ekonomia, BHP / Ochrona środowiska, Budownictwo, Edukacja / Szkolenia, Energetyka, Grafika / Kreacja / Fotografia, Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka, Human Resources / Zasoby ludzkie, Internet / e-Commerce / Nowe media, Inżynieria, IT, Kontrola jakości, Łańcuch dostaw, Marketing / PR / Reklama, Media / Sztuka / Rozrywka, Nieruchomości, Obsługa klienta / Call Center, Outsourcing / Usługi dla biznesu, Prawo, Produkcja, Sprzedaż, Transport / Spedycja, Ubezpieczenia, Zakupy, Zdrowie / Uroda / Rekreacja,

Nazwa firmy

LED Solar System

LED Solar System to młoda i dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna działająca w obszarze nowoczesnych technologii: oświetlenia LED, laserów półprzewodnikowych, DAC audio, systemów fotowoltaicznych. Wraz z rozwojem firmy poszerzamy asortyment oraz przygotowujemy się do wdrożenia produkcji innowacyjnych produktów. Aktualnie prowadzimy badania i jesteśmy na etapie prototypownia innowacyjnych lamp LED dla przemysłu oraz lamp LED do wzrostu roślin.

Opis stanowiska

OBOWIĄZKI / ZADANIA:

  • wykonanie zdjęć produktu oraz uproszczona obróbka zdjęć
  • przygotowanie opisu produktu
  • umieszczanie i aktualizacja ofert w sklepie internetowym (Prestashop) oraz na portalu Allegro
  • przygotowywanie materiałów reklamowych i informacyjnych
  • obsługa social media oraz kanałów komunikacji online

Wymagania

  • umiejętność wykonywania zdjęć oraz poczucie estetyki
  • biegłość w obsłudze komputera i programów graficznych (Paint, Gimp, etc.)
  • umiejętność tworzenia opisów produktów
  • praktyczna znajomość obsługi platform sprzedażowych
  • umiejętność analitycznego myślenia, dbałość o szczegóły, odpowiedzialności za powierzone zadania
  • biegłość w poruszaniu się w środowisku social media
  • mile widziane doświadczenie w wystawianiu produktów na Allegro, eBay, Amazon, sklepie internetowym opartym o Prestashop

Tak

Oferujemy

  • elastyczny grafik pracy oraz atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w młodym, dynamicznym i profesjonalnym zespole
  • pracę na samodzielnym i odpowiedzialnym stanowisku
  • zadaniowy tryb pracy

przetwarzanie i selekcja informacji, organizacja pracy własnej, znajomość programów graficznych, obsługa mediów społecznościowych, budowanie strategii marketingowych,

Wymagane dokumenty

CV

Informujemy, że Administratorem danych jest Dorota Klukowska LED Solar System z siedzibą w Warszawie przy ul. Siłaczki 3/9 lok.4. NIP: 547-201-28-75. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Pełny etat

Zobacz więcej:

Praktyki
Płatna praktyka w funduszu inwestycyjnym
Firma: Next Road Ventures ASI Sp. z o.o.
Data dodania: 16.07.2019
więcej
Praktyki
Program Ambasadorski AMBASADOR DANONE
Firma: DANONE SP Z O O
Data dodania: 12.07.2019
więcej
Praktyki
(N.N.) Nursery English teaching assistant
Firma: Spain Internship SC
Getafe, Spain