Specjalista ds. Analiz i Wsparcia Obsługi Klienta

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska:

Nazwa firmy

Idea Bank SA

Idea Bank – to jeden z najnowocześniejszych i najbardziej innowacyjnych banków w Polsce, a nawet na świecie. Nasza oferta to odpowiedź na potrzeby przedsiębiorców prowadzących małe, średnie i duże biznesy.

Stawiamy na nowoczesne rozwiązania i chcemy, byś rozwijał je z nami. Pomóż nam spełniać marzenia przedsiębiorców i spełnij swoje! Zaufało nam już ponad 500 000 klientów!

Opis stanowiska

Jeśli chciałbyś zdobyć cenne doświadczenie w instytucji finansowej i aktywnie uczestniczyć w procesach rozpatrywania reklamacji dołącz do naszego Zespołu Reklamacji!

Zadania, które na Ciebie czekają:

  • Przygotowywanie podsumowań/raportów na potrzeby zespołu,
  • Rejestrowanie wpływających do banku reklamacji i innych pism w rejestrze reklamacji,
  • Rejestrowanie korespondencji wychodzącej z zespołu i przekazywanie do wysyłki,
  • Przyjmowanie korespondencji przychodzącej do zespołu,
  • Archiwizowanie dokumentacji,
  •  Obsługa zwrotów korespondencji wychodzącej i ich ponowna wysyłka w sposób uzgodniony z klientem.

Wymagania

Aplikuj, jeśli:

  • Swobodnie poruszasz się w systemach informatycznych,
  • Możesz pochwalić się ponadprzeciętnymi zdolnościami analitycznymi,
  • Znasz program MS Excel w stopniu zaawansowanym (znajomość SQL będzie dodatkowym atutem),
  • Cechuje Cię zaangażowanie oraz kreatywność

Tak

Oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • Możliwość zdobycia wiedzy z zakresu rozpatrywania reklamacji w instytucji finansowej,
  • Pracę w zgranym i młodym zespole, dzięki któremu szybko przyswoisz nową wiedzę,
  • Owocowe poniedziałki, pyszną kawę,
  • Biuro w dogodnej lokalizacji (Mokotów, ul. Domaniewska).

Wymagane dokumenty

CV

Klauzula

Wymagana

Pełny etat

Zobacz więcej:

Praca
Prawnik
Firma: Copernicus Capital TFI SA
Data dodania: 09.11.2018
Warszawa, ul. Marynarska 15 (budynek New City niedaleko Galerii Mokotów)
więcej
Praca
Customer Support
Firma: Coinfirm Blockchain Lab Sp. z o. o.
Toruń
więcej
Praca
Analityk Danych
warszawa al. Jerozolimskie 142 B