Tax Consultant

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Outsourcing / Usługi dla biznesu,

Nazwa firmy

Accace Sp. z o.o.

Opis firmy

O Accace

Accace jest jednym z leaderów firm outsourcingowo-doradczych obecnym w regionie Europy Środkowo-Wschodniej od roku 2006. Nasze biura zlokalizowane są w 13 państwach:

Polska I Czechy I Węgry I Rumunia I Słowacja I Ukraina I Niemcy | Chorwacja | Serbia | Czarnogóra | Macedonia | Bośnia i Hercegowina | Słowenia

Portfel usług

Świadczymy wysokiej jakości usługi księgowe i sprawozdawcze, kadrowo-płacowe, doradztwa podatkowego dla ponad 2 000 spółek krajowych i międzynarodowych. Doradzamy naszym Klientom w podejmowaniu strategicznych decyzji biznesowych i optymalizowaniu procesów księgowych i kadrowo-płacowych.

Społeczność Accace

Accace zatrudnia obecnie ponad 550 wykwalifikowanych profesjonalistów. Rozwijamy się i działamy zgodnie z naszymi strategicznymi celami:

People – dbamy o naszą powiększającą się społeczność, integrujemy się, rozwijamy;

Planet – angażujemy się w akcje CSR;

Profits –oferujemy naszym pracownikom benefity, mierzymy wyniki finansowe naszych działań.

Opis stanowiska

  • Opiniowanie umów oraz weryfikacja dokumentacji księgowej pod względem rozliczeń podatkowych
  • Bieżące doradztwo w zakresie prawa podatkowego: przygotowywanie analiz, opinii podatkowych, wniosków o interpretację; analiza przedsięwzięć biznesowych od strony podatkowej; wsparcie merytoryczne innych działów Organizacji - opiniowanie wewnętrznych dokumentów, umów
  • Opracowywanie modeli podatkowych nowych produktów oraz nadzór nad obecnymi modelami podatkowymi produktów
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa podatkowego
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych oraz kalkulacji zobowiązań podatkowych
  • Analizowanie orzecznictwa oraz linii interpretacyjnej organów podatkowych
  • Współpraca z audytorami, organami podatkowymi i skarbowymi oraz udzielanie odpowiedzi na ich zapytania

Wymagania

  • Do naszego zespołu szukamy osoby, które spełniają następujące warunki
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: prawo, finanse, rachunkowość, bankowość
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz praktyczne doświadczenie w podatkach od strony kalkulacyjnej oraz opiniodawczej
  • Praktyczna znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (MS Excel, MS Word, MS Outlook)
  • Umiejętność analitycznego myślenia, komunikatywność, bardzo dobra organizacja pracy

Tak

Oferujemy

  • Zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie
  • Możliwość rozwoju kompetencji językowych, w godzinach pracy, na koszt pracodawcy
  • Karta Multisport finansowana przez pracodawcę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w młodym, dynamicznym i zaangażowanym zespole

komunikatywność i budowanie relacji, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), rachunkowość, angielski,

Wymagane dokumenty

CV w języku polskim

Klauzula

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

Pełny etat

Zobacz więcej:

Praca
Junior Cash Collector with English
Firma: Accenture Services Sp. z o.o.
Data dodania: 19.11.2019
więcej
Praca
Customer Service Junior Specialist with Dutch
więcej
Praca
Customer Service Junior Specialist with Spanish