S35 Security Manager (50049288)

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska:
Nr referencyjny: 1891

Nazwa firmy

Celsa "Huta Ostrowiec" Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Celsa „Huta Ostrowiec”  sp. z o.o. jest wiodącym producentem stali konstrukcyjnej i wyrobów kutych na rynku polskim, będącym częścią europejskiego koncernu hutniczego Celsa Group. Dzięki dużemu zaangażowaniu kapitału, inwestycjom i wsparciu technologicznemu wszystkie firmy Grupy w krótkim czasie stały się liderami na krajowych rynkach wyrobów hutniczych, co uczyniło całą Grupę Celsa jednym z największych producentów stali w Europie.

Celsa „Huta Ostrowiec”  sp. z o.o. produkuje wg polskich i zagranicznych norm oraz warunków technicznych i wymagań uzgodnionych z Klientem. Wyroby naszej firmy znajdują zastosowanie w przemyśle budowlanym, chemicznym, energetycznym, górniczym, hutniczym, kolejowym, maszynowym, naftowym, narzędziowym, okrętowym oraz samochodowym. Wszystkie produkty Celsa „Huta Ostrowiec” sp. z  o.o. , tak walcowane jaki i kute, spotykają się z dużym uznaniem Klientów, nie tylko w Polsce ale również na całym świecie.

Job Description:

Celsa "Huta Ostrowiec" Sp. z o.o. wiodący producent stali konstrukcyjnej i wyrobów kutych na rynku polskim, będący częścią europejskiego koncernu hutniczego CelsaGoroup poszukuje do pracy na stanowisko:
MANAGER DS. BEZPIECZEŃSTWA
Miejsce pracy: Ostrowiec Świętokrzyski
Do zadań na w/w stanowisku należeć będzie:

analiza i rozwiązywanie problemów związanych z bezpieczeństwem, ochroną obiektów, osób i mienia w polskich oddziałach CELSA,
wdrażanie i tworzenie regulacji wewnętrznych i procesów z zakresu bezpieczeństwa, ochrony obiektów, osób i mienia
raportowanie oceny ryzyka do Zarządu
monitorowanie firm świadczących usługi z zakresu ochrony mienia

Oferujemy:

możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwiązań
zdobycie doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie,
możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach

Wymagania

wykształcenie wyższe – preferowany kierunek: zarządzanie, bezpieczeństwo wewnętrzne/narodowe,
znajomość zagadnień z zakresu zarządzania kryzysowego,
5 lat doświadczenia zawodowego, w tym 2 lata na stanowisku samodzielnym związanym z koordynacją działań ochrony i bezpieczeństwa,
poświadczenie bezpieczeństwa w zakresie dostępu do informacji niejawnych,
dyspozycyjność (praca jednozmianowa od pn. do pt., możliwe wyjazdy w teren),
doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników,
umiejętność organizacji pracy, analitycznego myślenia,
najomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Dodatkowym atutem będzie:

doświadczenie w pracy w sektorze przemysłowym,
znajomość metod zarządzania jakością,
certyfikaty potwierdzające posiadaną wiedzę z obszaru bezpieczeństwa.

Nie

Oferujemy

Pełny etat

Zobacz więcej:

Praca
Asystent ds. marketingu B2B
Firma: Optex Security Sp. z o.o.
Data dodania: 21.01.2020
więcej
Praca
Resourcing Support - Interview Scheduling
Firma: Standard Chartered
Warsaw, Poland
więcej
Praca
ASYSTENT/KA DZIAŁU RAPORTOWANIA
Firma: Apsys Polska S.A.